Ana sayfa Doctor Who TARDIS’in Yeni Misafiri: Bill

TARDIS’in Yeni Misafiri: Bill

PAYLAŞ

BBC One bugün Doktor’un yeni yol arkadaşını duyurdu! Pearl Mackie’nin oynayacağı yeni yol arkadaşımızın dizide ismi Bill olacak ve Doktor’un yeni maceralarında ona eşlik edecek. Peter Capaldi, Pearl Mackie’nin kadroya katılması konusunda oldukça olumlu. Harika bir tat ve çekicilik olarak tanımladığı oyuncunun Doktor’un maceralarına yeni heyecan verici olasılıklar getireceği konusunda emin. İlk büyük televizyon rolünü oynayacak olan Pearl ise yeni sezon ile ilgili oldukça sabırsız.

“Doctor Who ailesine katıldığım için inanılmaz heyecanlıyım. TARDIS’e evim demekten daha çok gurur duyacağım bir şey olamaz. Peter Capaldi çok muhteşem bir aktör ve onun Doktor’u çok kaçık ve harika bir karakter. Zaman ve uzay boyunca o ve Bill’i nasıl maceraların beklediğini bir an önce görmek istiyorum. Seçmelerde senaryoyu okurken Bill karakterinin garip olduğunu düşünmüştüm. Fantastik bir biçimde yazılmış, havalı, güçlü, sağlam ve içindeki biraz geeklik ile birazcık savunmasız… Onu hayata geçirmeyi ve sezon boyunca nasıl gelişeceğini görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Doktor ve Bill
Doktor ve Bill

 

BBC One aynı zamanda Doktor ve Bill’in, Dalekler’e karşı bir kovalamaca içinde oldukları bir video yayınladı. Ve bunun sayesinde Bill hakkında bir takım bilgiler de öğrenme şansına erişiyoruz. Dalek ırkının varlığından habersiz ve ne olduklarını bilmiyor. Aşağıya sizin de izlemeniz için yayınlanan videoyu bırakıyorum. Karakter hakkında yeni bilgiler geldikçe bunları paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni yol arkadaşımız konusunda ne düşündüğünüzü bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar