Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Tarly Ailesi Yeni Sezona Hazır mı?

Tarly Ailesi Yeni Sezona Hazır mı?

PAYLAŞ

Birkaç hafta önce Samwell’in genç kardeşi olan Dickon Tarly’nin Freddie Stroma olacağı haberi duyurulmuştu. Beşinci sezonun sonunda Sam, Gilly ile beraber Eski Şehir’e gitmeye karar verdiğinden beri hepimiz Tarly ailesinin geri kalan üyelerini görmeyi bekliyorduk ve bu da birkaç ay önce doğrulanmıştı. Ve bu da hızla yayılan söylentilere sebep oldu. Biri de Randyll Tarly’nin Ian McShane olacağı yönündeydi. Başka bir iddia ise bu tür haberleri on ikiden tutturma geçmişi olan bir Game of Thrones fan sitesinden geldi.

james-faulkner

 

İşte Randyll Tarly olacağı iddia edilen eleman. Aktörün adı James Faulkner. Kendisini Da Vinci’nin Şeytanları’ndan tanıyor olabilirsiniz. Tam da Randyll tarzı bir ifade sergiliyor olmasından dolayı, eğer seçim bu olacaksa, ben şu an için bu seçimi başarılı buluyorum.

spirosamnewpic2

 

Samwell’in annesini oynayacak aktör de Samantha Spiro deniyor. Olivier Awards kazanmış aktörün pek bir çalışmasını kimse görmemiştir diye tahmin ediyorum ama sanıyorum ki bu aktör de rolünü kotaracaktır.

MV5BMTA4MzMwMDQyOTReQTJeQWpwZ15BbWU4MDE3NDMxNjUx._V1__SX1241_SY587_

 

Ve son olarak, Rebecca Benson, yakında vizyona girecek olan Macbeth filminden tanınan aktör ise Tarly ailesinin son üyesi, Talla Tarly olacak deniyor. Şunu ısrarla söylemeliyiz ki henüz HBO’dan yapılan resmi bir onaylama yok. Haber çok saygın bir Game of Thrones fan sitesinden alınma. Ki site çoğunlukla doğru haberleri ile gündeme geliyor. Resmi onaya kadar bekleyip, göreceğiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar