Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Türk Yapımı Oyun The Chemist Yayınlandı!

Türk Yapımı Oyun The Chemist Yayınlandı!

PAYLAŞ

Uzun süredir üstünde çalışılan ve oyuncuları bir “Kimyager” yapmayı hedefleyen yeni Türk oyunu The Chemist yayınlandı!

Oyunun oynanışına ait bir GIF içeriği.

Türk oyun piyasası her geçen gün yeni oyunlar ile büyümeye devam ediyor. Bunun örneklerinden biri olan The Chemist dün itibari ile yayınlandı!

Yaklaşık 1 yıldır aralıksız oyun yapım çalışmalarına devam ettiklerini ve devam edeceklerini söyleyen yapımcılar oyunu IndieDB sitesinde Demo olarak 45.000 oyun içerisinde 1. olmanın haklı gururu ile yayınladı.

Demo modunda yarattığı etki ile hem Türk oyuncuları hem de başka ülkeden oyunu oynayan oyuncuların ilgisini epey üstüne çekmeyi başaran oyun hakkında geliştirmeler de yapımcıların gizliden gizliden verdiği mesajlar ile yapılmaya devam ediyor.

Oyun’un ünü giderek artıyor.

Geçtiğimiz hafta IndieDB‘de çıktığı gibi yüksek bir skor ile başarıyı elde eden oyun, Demo‘su yayınlandığı an itibari ile büyük ses getirmeyi başardılar ve tepki çekme oranları giderek arttı.

Yapım, grafik ve diğer her konuda olumlu yorum alan oyun, yapımcıları sevindirdi. Bu yüzden de oyunu Beta olarak çıkacağı zaman Demo‘sundan farklı olarak ufak tefek eklemeler yapılacağı da yapımcılar tarafından belirtildi.

Tabi oyunu oynamayan ve görmeyen oyuncular için IndieDB sitesinde şu an hala daha Demo sürümü aktif durumda çalışmakta. Esas çıkış tarihi olan 27 Ekim 2017‘den önce The Chemist‘i oynamak için buraya tıklayarak siteye gidebilir ve tanıtım videosu için aşağıya inerek tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar