Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar The Elder Scrolls Online: Gold Edition Çıkış Tarihi Belli Oldu!

The Elder Scrolls Online: Gold Edition Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ

Hepimiz heyecanla Elder Scrolls’un 6. oyununu beklerken, bize yeni oyunun grafiksel olark geliştirilmiş Skyrim olacağını duyurarak hepimizi üzen Bethesda, bu defa bizlere aynı hayal kırıklığını yaşatmadı; The Elder Scrolls Online: Gold Edition geliyor, hem de gümbür gümbür!

9 Eylül’de çıkarılacğı duyurulan The Elder Scrolls Online: Gold Edition, oyuna yeni oyuncuların çekilmesi amacıyla oyuncular oyunun hikayesine doğrudan erişim sağlaması olanağı yaratırken, bu hususta 4 büyük ek pakedi (DLC) oyunculara sunuyor: Tamriel’in kalbi olarak bilinen ve artık erişimi mümkün kılınan Imperial City, en çok Assassin olarak oynamaktan keyif alanları sevindirecek olan Dark Brotherhood (Karanlık Kardeşlik), başkalarının ceplerini karıştırmktan zevk alanların uğrama yerine dönüşecek olan Thieves Guild (Hırsızlar Loncası) ve Ork hayranlarının beklediği Orsinium.

the elder scrolls gold edition dark brotherhood

İlaveten, The Elder Scrolls Online: Gold Edition alacak herkes hediye olark Palomino atı elde edecek. Ön sipariş fiyatı ise $60 olarak belirlendi.

the elder scrolls skyrim palomino mount

Bethesda’nın E3 2016 basın toplantısında yer alan Zenimax, Gold Edition’ın oyuncuların oyuna birbaşa erişim sağlamasıyla kalmayıp, ayrıca oyundaki tüm bariyerleri aradan kaldıracağını da bildirdi.

Fakat bununla da yetinmeyen Zenimax, The Elder Scrolls Online’a 3 yeni ek pakedin eklenmesi haberiyle herkesi sevindirdi. Şöyle ki, oyun başkanı Matt Firor, IGN’e verdiği açıklamada Argonian Dungeon Pack (Argonian Zindan Pakedi) ve karakterlerin özelleştirilmesi için saç mağazası pakedinin Ağustos ayında ekleneceğini duyurdu.

Şunu da belirtelim ki, Gold Edition’ın Ağustos ayında The Elder Scrolls Online’a eklenmesi beklenen Shadows of the Hist (Hist Gölgeleri) ek pakedini içereceği beklentilerin dışında. fakat bu da son değil. Birçok yeni ve daha küçük ek pakedin oyunculara duyurulacağıysa oyunu seven herkesin beklentisine çevrilmeli. En azından geliştiriciler bizi bu yönde temin ediyorlar.

Son olarak, birçok oyuncunun beklediği haber de duyuruldu: oyuncuların kendi evlerine sahip olma özelliği gelecek senenin ilk çeyreğinde sizlerle olacak.

Peki Bethesda bu yenilikler sayesinde isteğine ulaşabilecek mi? The Elder Scrolls Online oyuncuları beklendiği gibi artacak mı, yoksa oyuncuları tatmin etmeyerek tam bir fiyaskoya mı imza atacak? Bu ve daha fazlası için takipte kalın!

Yorumlar