Ana sayfa Oyunlar The Elder Scrolls V: Skyrim 4K Modu Çıktı!

The Elder Scrolls V: Skyrim 4K Modu Çıktı!

PAYLAŞ

The Elder Scrolls V: Skyrim için yakın zamanda geliştirilen bir mod, Skyrim’in muhteşem dünyasını 4K çözünürlük ile birlikte getiriyor. Mod fantastik dünyayı kendi dünyamıza dönüştürüyor!

2011’de piyasaya sürülen ve dünyayı etkileyen Elder Scrolls serisinin oyunu Skyrim, oyunu oynayan veya oynamayan herkesin kalbinde özel bir yere sahiptir. Açık dünyası, RPG unsurları, savaş mekaniği, konuşmaları ve hikayesi ile Skyrim’in oyun dünyasında saygın bir yeri olduğunu görebiliyoruz.

Tabii ki, Skyrim sadece oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmekle sınırlı değildi. Bugüne kadar, oyunun grafik kalitesini artıran birçok mod piyasaya sürüldü. Ancak bu modların hiçbiri belki de anlatacağımız kadar gelişmiş değildi. Skyrim için piyasaya sürülen yeni mod, oyunun 4K HD dokularına sahip olmasına olanak sağlıyor.

‘Ciathyza’ adlı bir mod üreticisi tarafından geliştirilen 4K çözünürlük Tamrielic Textures, oyunun dokularını yüksek kaliteli ve göz alıcı hale getiriyor. Mod yapımcısı, oyundaki tüm dokuları yeniden tasarladı ve Skyrim’i gerçeküstü yaptı.

Mod henüz tam olarak tamamlanmamış olsa da, mod üreticisi modu bir kez deneyimlemenize izin verecek bir paket yayınladı. Ciathyza, Nexus modlarında yer, dağlar, uçurumlar ve yolları 4K kalitesine yükselten ‘Tamrielic Textures 1 – Landscapes’ paketini bizlerle paylaştı.

Skyrim’in manzarasını gerçek bir dünya yapan mod üç farklı şekilde indirilebilir: 4K, 2K ve 1K. Tabii ki, adından da anlaşılacağı gibi, 4K sürümü maksimum ayrıntı vermek için 4K çözünürlüğe sahiptir . Bunun dışında dağlar bu pakette 8K çözünürlük ile geliyor. Modun üreticisi, grafik kartınızın en az 6 GB VRAM’a sahip olması gerektiğini vurguluyor.

Mod üreticisi, bu modun gelecekte köyleri, zindanları ve mağaraları da geliştirecek bir pakete sahip olacağını açıkladı. Bu paketlerin ne zaman geleceği açık olmasa da, modu denemek için:

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/101495?tab=files?utm_source=webtekno

kaynak:https://hawkquill.com/

Yorumlar