Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar The Last of Us: Part II Duyuruldu

The Last of Us: Part II Duyuruldu

PAYLAŞ

   Herkesin derinliklerinde bir çok duygu bırakan, bitirdiğinde tekrar tekrar oynatan, hikayesi ve bitişi ile bizi bizden alan The Last of Us’ın ikinci oyunu duyuruldu. The Last of Us’ı bitirdiği andan beri herkesin aklında ikinci oyun sorusu vardı. Bir çok kimse 2018 den önce trailer ını bile görmeyi beklemiyordu. Ama Sony bizi beklemedik noktamızdan vurdu. Sadece duyurmakla da kalmayıp yanında adamlar videosunu bile hazırlamış.

the last of us 2

   Dün yapılan Playstation Experience konferansı tam bitmek üzere iken Sony ” Durun hele son bir duyurumuz daha var” diyerek ten seyircileri olduğu yerde tuttu ve hazırladıkları videoyu izletmeye başlattılar. Başta çimleri uzamış, her yeri sarmaşık tutmuş ağaçların arasından geçiliyor, sonrasında kullanılmaz hale gelmiş arabalar ve evleri de görünce bir çok kişi heyecanını tutamadan bağırmaya başlıyor. Firefly amblemi, Naughtydog logosu ile birleşince salon kendinden geçiyor. 

  Oyunun daha çok Ellie’nin üzerine yoğunlaşacağını düşünmekteyim. Zaten yaşlı olan sadık ağabeyimiz Joel iyice yaşlanmış ve göz bebeğimiz Ellie’de iyice büyümüştür. Olacaklar hakkında şimdiden konuşmak zor. En iyisini bekleyerek görmek olacaktır. Lafı çok uzatmadan trailer ımızı da şuraya bırakıyoruz. 

Yorumlar