Ana sayfa Dizi / Film The Originals 3.Sezon Başlıyor!

The Originals 3.Sezon Başlıyor!

PAYLAŞ

CW’nin 2 sezondur iddialı aksiyon ve fantastik dizilerinden The Originals’ın 3.sezonu 8 Ekim Perşembe günü sonunda başlıyor! Aşk, aksiyon, büyü, dövüş, tutku, gerilim, kan ve aile dramı istiyorsanız, bu dizi tam size göre! Bir Köken Vampir ailesinin hikayesi…

the-originals-season-2-photos-33

 

2.sezon nasıl bitmişti?

Niklaus keskin zekasını kullanarak Dahlia’yı kandırarak arkadaşlarına onu yenebilecek ya da en azından zayıflatabilecek bir silah yapmaları için zaman kazandırır. Bunu yaparken de intikamını almayı da ihmal etmez tabii.Ancak Dahlia sandığından da güçlüdür ve uykusundan hızlıca uyanarak Hope içi tekrar harekete geçer. Bu sırada Rebekah, Freya ve Elijah annelerini diriltmeyi düşünürler ve bu sayede Dahlia’ya karşı bir koz edebileceklerini umarlar. Ancak Kol’u diriltmeyi düşünen Davina’nın bunu istemeyeceğini bildiklerinden bir oyun ile onu kandırırlar ve Davina Kol’u dirilttiğini sanırken halbuki Esther’ı diriltirler.Ve bölümün sonuna doğru Esther ile kardeşi Dahlia karşılaşır. Yanlarında Klaus, Elijah ve Rebekah da vardır. Meşe Kazığı’nı ele geçiren Dahlia, kazığı un ufak edip havaya saçarak tüm kökenleri öldürmeye çalışır.

 

the2

 

Tam bu sırada, yüzyıllarca çocuklarını öldürmeyi, vampir ırkını yarattığı gibi yok etmeyi amaçlayan Esther çocuklarının acı çekmesine dayanamaz ve Dahlia’yı zincirle tutar. Dahlia’nın çocuklara yaptığı büyü zayıflar ve Freya daireyi bozar. Serbest kalan Klaus’a yol açılır. Klaus, elindeki daha önce yaptıkları Dahlia’yı öldürebilecek olan silah ile onu bıçaklar ve ölür. Rebekah ise vampir değil de cadı olarak kalmayı tercih eder. Ve bölüm ile birlikte sezon Niklaus’un Kurt Kral masalı ile son bulur.

 

Burada da dizinin 3.Sezon fragmanını görebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=lHmSKwihyPo

Yorumlar