Ana sayfa Dizi / Film The Witcher Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

The Witcher Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

PAYLAŞ

Aylar önce aldığımız bir habere göre oyunları ve kitaplarıyla gönlümüzü feth eden The Witcher serisi Netflix tarafından dizi olacaktı. Ve bu konudaki en büyük sorulardan biri -belki de en büyüğü serinin ana karakteri Geralt’ı kimin oynayacağıydı.

Dizinin haberi ilk çıktığından beri pek çok dedikodu döndü tabi ki bu konuda, fan-castler, söylentiler havada uçuştu. Zach McGowan, Nikolaj Coster-Waldau, Mads Mikkelsen gibi adaylar vardı. Bu adaylara ise son zamanlarda Superman rolüyle bildiğimiz Henry Cavill eklenmişti, ve bu adaylar arasından Geralt rolünü oynamak için seçilen kişi Henry Cavill oldu.

The Tudors dizisiyle piyasada gözükmeye başlayan, son zamanlarda Man From UNCLE, Mission Impossible: Fallout gibi filmlerde rol alan Cavill; The Witcher serisinin bir hayranı olup tüm oyunları ve kitapları okumuş durumda. Yani Geralt karakterini yakından tanıyan biri ve kaliteli bir oyuncu olmasıyla rolünün hakkını vereceğini düşünüyoruz.

Sonuç olarak Witcher dizisinin başrolü için karakteri tanıyan, ve iyi bir oyuncu olan Cavill geldi. Şimdi ise cast ekibinin diğer üyelerinin açıklanmasını beklemekteyiz. Umuyoruz ki Netflix “The Witcher” adına uygun bir dizi sunacak önümüze.

Yorumlar