Ana sayfa Diğer Fantazya DC Comics Titanlar Dizisi İçin Robin Hazır, Ya Siz?

Titanlar Dizisi İçin Robin Hazır, Ya Siz?

PAYLAŞ

Robin tam teçhizat kuşanmış şekilde yuvadan ayrılmaya hazır. 

Warner Bros. Cuma günü resmi olarak Titanlar dizisi için ilk Brenton Thwaities’ı, Dick Grayson karakteri ile yayımladı, fotoğraf hazırlanmakta olan isimlendirilmemiş Titanlar’dan çıkma.

Robin’in yeni kostümü, ki gördüğümüz klasik kostümlerin geliştirilmiş bir şekliyle, Laura Jean Shannon tarafından tasarlandı. Daha önce Iron Man ve Black Lightning gibi kostüm tasarımlara da el atmıştı. Kısacası ablamız küçüklü büyüklü demeden işini elinden geldiğince iyi yapmakta.

Yapımcı kadrosu sağlam gözüken Titanlar ’ın ise konusu oldukça basit. Bir avuç genç, süper kahramanların eğitimi altında ve onların yolunu takip etmektedir fakat Batman’ın gölgesinden çıkan Robin bunları bir araya getirerek bir takım kurar ve lideri olur.

Titanlarda bulunan diğer ünlüler ise 24:Legacy’den tanıdığımız Anna Diop, Starfire olarak dizide bulunacak. Bakalım siyahi bir kişi canım Starfire’ı nasıl canlandıracak. Raven rolü ile ise karşımıza Teagon Croft çıkıyor. Osirisin Çocuğu filminde gayet oyunculuğunu düzgün bulmuştum, saçlarını boyadıktan sonra karaktere gayet iyi gideceğini düşünüyorum. Beast boy’u oynayacak kişi ise Ryan Potter ve kendisi bir komedyen, karakter için daha iyi bir kriter olamazdı. Hawk karakterini ise Alan Ritchson oynayacak. Kendisini bir çoğumuz Blue Mountains State’den biliyoruz. Ve tabii ki de Hawk’ın ardından ayrılmazı Dove, bunu da 500 Days of Summer’ın sonunda ki göz kamaştırıcı Sonbahar olarak tanıyabilirsiniz. Ve son karakterimiz ise Dedektif Amy Rohrbach. Bu karakterimizi Lindsey Gort canlandıracak.

Son olarak sizlere yukarıda ki sıraya göre oyuncular ve karakterlerinin resimlerini sunayım.

titans-cast-robintitans-cast-starfiretitans-cast-raventitans-cast-beast-boytitans-cast-hawktitans-cast-dovetitans-cast-amy-rohrbach

Yorumlar