Ana sayfa Dizi / Film Transformers 5 Yeni Teaser İncelemesi

Transformers 5 Yeni Teaser İncelemesi

PAYLAŞ

İster beğenin ister beğenmeyin Transformers serisinin beşinci filmi geliyor, ve stüdyo insanları heyecanlandırmak için hiç vakit kaybetmiyor. Önce yukarıdan videoyu izleyin ve ardından aşağıdan tespitlerimizi okuyun. Bize hangi ipuçlarını verdiklerini göreceğiz.

Transformers twitter hesabında “Şeytani bir şey geliyor. #Transformers” gönderisiyle bir video paylaşıldı. Videoda sayı 21.63 Tarih: 10 olan bir dosya bulunuyor. Geriye kalan tarih siyahlık ile sansürlenmiş, ama iki sayıda da Birleşik Devletler Devlet Departmanı isminin ve logosunun altında yazıyor.

Fotoğrafın yanında, daha fazla kod var, Screenrat ile çevrildiğinde, “E 31 Mayıs’ta senin için geliyorum.” diyor.

Umarım, 31 Mayıs’ta Transformers’ın kime karşı olduğunu öğrenebiliriz, ama bu arada kim olabileceğini tahmin etmek eğelenceli olabilir. Tahmin Unicron üstünde, Megatron dışında serinin en önemli düşmanı. Direktör Micheal Bay’in herkesi bu büyüklükte bir düşman için toplaması mantıklı olur, Unicron günlük aktivite olarak gezegen ve yıldız sömürüyor. Unicron alternatif formu bir uzay gemisi ya da araba değil, bir gezegene dönüşüyor. Transformers: Kayıp Çağ bize Prime mirasının yaratılmasıyla ilgili bilgi vermişti, son şovalyede onun karşıtının Primus’un düşmanı olması mantıklı olur. Film ile ilgili aldığı eleştirilere rağmen, seriyi terk etmeden önce Bay’in Unicron’a değinmesini isterim. Transformers: Son Şovalye’nin 23 Haziran 2017’de çıkacığı düşünülüyor.

Yorumlar