Ana sayfa Dizi / Film Türkiye’nin İlk Bilim Kurgu Temalı Web Dizisi “Kutu”

Türkiye’nin İlk Bilim Kurgu Temalı Web Dizisi “Kutu”

PAYLAŞ

Trailer’ı paylaşıldığı gibi uzun zamandır beklenen ve oldukça emek harcanan Türkiye’nin ilk bilim kurgu temalı web dizisi “Kutu” 14 Eylül’de izleyicilerle youtube üzerinde buluştu. Tamamı üniversiteli gençlerden oluşan For.Bros.Co(Forever Brothers Cooperation)’nun yapımcılığını yaptığı, Ömer Faruk Tapsız’ın yönetmenliğindeki dizimiz oldukça ses getireceğe benziyor. Dizinin senaristliğini ve başrol oyunculuğunu yapan Mehmet Burak Balyan, senaryo konusunda bizce oldukça başarılı bir iş çıkarmış.

kutu-dizi

Peki, bu dizinin konusu nedir?

Aklı fikri karı kız ve partide olan Eren ile sabahtan akşama kadar bilgisayar başında vaktini harcayan Fırat’ın sıradan ve monoton hayatlarına sıradan bir şey girer: Kutu.

Çok fazla spoiler vermeyelim fakat zaman kavramını iki kere düşündüren bir dizi. Gerek esprili gerekse başarılı oyunculuklarıyla taçlanmış bu yapımı Fantazya.net olarak sizlere öneriyoruz. İzleyin, izlettirin. 😉

Dizinin İlk bölümünü buradan izleyebilirsiniz:

“Kutu” dizisinin kalan bölümlerine hafta içi her Çarşamba saat 19:00 youtube.com/forbrosco üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler Fantazyalılar!

Yorumlar