Ana sayfa Oyunlar Ubisoft’un, E3 2017 Planı Belli Oldu!

Ubisoft’un, E3 2017 Planı Belli Oldu!

PAYLAŞ

E3’ün ne kadar büyük bir organizasyon olduğunu hepimiz biliyoruz. Birçok farklı ülkeden, binlerce oyunsever, sevdikleri firmaların yeni çıkacak oyunlarını görmek için, Dünya’nın öbür ucundan gelebiliyor.

Bu yılki E3 2017 ise, 10 Haziran 2017 tarihinde başlayacak ve birkaç gün devam edecek. Elbette bu devasa organizasyonu, Twitch üzerinden, canlı yayınla birlikte, takip edip, izleyebileceksiniz. Bu etkinlik sırasında Sony,Microsoft,EA ve Ubisoft gibi AAA firmalar bulunurken, diğer birçok firmada, bu etkinlikte kendi hünerlerini gösterecek.

Bugün ise bahsedeceğimiz cephe, Ubisoft. Logolarını daha yeni değiştiren ekip, geçen gün bir video yayımladı ve yayımlanan bu video ile şirketin E3 2017 oyunları oldukça eğlenceli bir şekilde gösterildi. Ayrıca, bu video ile birlikte öğrenmiş olduk ki; Ubisoft, E3 2017 sırasında yepyeni bir oyun duyuracak. Videonun geri kalanına baktığımız zaman, South Park: The Fractured But Whole için yeni görüntüler, Yves Guillemot tarafından yine konferans sırasında gösterilecek olan bir görüntü ve tabii ki Far Cry 5’e ait görüntüler görebiliyoruz.

 

Etkinlik sırasında, Ubisoft tarafından kesin olarak gösterilecek oyunlar; yeni Assassin’s Creed, Far Cry 5, yeni Just Dance, South Park: The Fractured But Whole ve The Crew 2 olarak görünüyor. Bu oyunlar haricinde, dediğimiz gibi, bir de yepyeni bir seriye ait, yepyeni bir oyun göreceğiz. İşin ilginç kısmı ise, kimsenin bu oyun hakkında birşey bilmemesi ve herhangi bir sızdırma olmaması.

Gösterilecek oyunlar haricinde, yayımlanan video ile öğrenmiş olduk ki, artık etkinlik sırasındaki sunumları, tek bir sunucu yerine oyun geliştiricileri gerçekleştirecek. Bu gelişmenin, ne kadar iyi olduğu tartışılır çünkü, sunucular, sıf bu iş için profesyonel bir eğitim alırken, oyun geliştiricileri, sahne başında rahatsız olabiliyor ve utanç verici anlar yaşanabiliyor.

Ubisoft’un yayınlamış olduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar