Ana sayfa Star Wars Filmler Ülkemizde Star Wars Kampanyaları

Ülkemizde Star Wars Kampanyaları

PAYLAŞ

Hepimizin bilidiği gibi Star Wars yaklaşıyor ve Disney bunun reklamını tüm Dünya’da başarıyla yapıyor. Tuvalet kağıtlarından portakallara, portakallardan sütlere kadar her yerde Star Wars var. Biz de ”Madem her şeyin bir Star Wars kampanyası ve reklamı var biz de bunları okurlarımıza sunalım dedik… İşte karşınızda ülkemizdeki Star Wars kampanyaları:

12308300_1015985688488431_9117071845241912485_n

Fantazya – İlk önce kendimizle başlayalım… Star Wars’un yedinci filminin şerefine biz de Fantazya olarak çekilişle siz değerli okurlarımıza 7 adet figür hediye etmeye karar verdik. Star Wars’a ve figürlere merakınız varsa Facebook sayfamızdaki koşulları yerine getirerek siz de bu çekilişe katılabilirsiniz!

Koton – Star Wars baskılı tişörtleri gerçekten harika, eğer yolunuz bir Koton bayisine düşerse mutlaka bir göz atın!

Star_Wars_2

Digiturk – Digiturk, Moviemax Star Wars adında 10 gün sürecek bir Star Wars kanalı açtı. Bu kanal ayın 16’sına kadar yayın hayatını sürdürecek.

543521678_640

Hayat – Hayat, bildiğimiz sularını Star Wars lisansı altında satmaya başladı fakat bizi asıl ilgilendiren kampanyaları Instagram’da başlattıkları #hayatlatarafinisec hashtag’i. Hayat su bu hashtag altına çektiğiniz ya da çektirdiğiniz Star Wars temalı fotoğrafları atan şanslı kişilere sürpriz hediyeler verecek.

swse_gallery_zoom2

HP – HP, Star Wars’a özel SW temalı bir laptop çıkardı. Fiyatı 3.000 lira civarı, dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa göz atmalısınız derim.

maxresdefault

Danone – Danone ülkemizde A-101 işbirliğiyle Star Wars lisanslı ürünlerini satıyor. Eğer Star Wars lisanlı bir Danone ürünü almak istiyorsanız adresiniz A-101!

nesquik_starwars01_04

Nesquik – Nesquik, iki adet ”Duo” kahvaltılık gevrek alanlara The Force Awakens için bilet hediye ediyor. Çifte kazançlı,kaçırılmaması gereken bir fırsat…

starwars

Migros – Migros, her 30 liralık Money Club Kart ile yapılan alış-veriş’lerde lisanlı Force Awakens kartı dağıtıyor, koleksiyonerler ve özellikle benim gibi Topps’ın SW kart oyununu oynayanlar için iyi bir kampanya

bim-star-wars

BİM –En iyiyi sona sakladık tabii ki de. Zaten BİM, daha önce de şu an piyasada 40 lira civarı olan Star Wars figürlerini 18 liraya satarak buna benzer bir şey yapmıştı. O kampanya gerçekten güzeldi fakat bu ise tam anlamıyla harikulade. Star Wars ile ilgisi olmayanların bile almak isteyeceği gerçekten kaliteli ve hoş ürünler üstelik ÇOK UCUZ! Sizi bilmiyoruz ama biz Fantazya olarak 17’sinde sinemaya gidip 18 Aralık sabahı BİM’in önüne kamp kurup bunların hepsini alacağız…

Yorumlar