Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Uncharted : The Lost Legacy Duyuruldu

Uncharted : The Lost Legacy Duyuruldu

PAYLAŞ

    Dün Playstation Experience konferansında duyurulan Uncharted’ın Yeni DLC’si salondaki izleyiciler için bir nevi sürpriz oldu. Ama daha sonradan öğrenilen bilgiye göre The Lost Legacy DLC değil, ayrı bir oyun olarak çıkacakmış. Duyuruyu Naughty Dog kendi sitesinde ve Twitter’ında yapmış bulunmakta.

   Bu sene yapılan oyun ödüllerinde En İyi Senaryo’ya sahip oyun olarak seçilen Uncharted 4: A Thief’s End için ek bir şeyin gelmeyeceği de kesinleşmiş gibi duruyor. Video başlarda biraz anlamsız ve gizemli dursa da Uncharted sevenler trailer da gördüğümüz karakterleri tanıdı bile. Çarşaf içindeki karakterimiz ikinci oyundan, Nathan’ın eski sevgilisi Chloe. Bu bize bir mesaj mı olacak  bilemiyoruz. Belki de Nathan’ı yan karakter olarak görürüz, kim bilir. Gözüken diğer siyahi karakter ise Uncharted 4 ten tanıdığımız acımasız paralı asker Nadine. Videodan anladığımız kadarıyla hikaye Mısır’da ya da o taraflara yakın bir bölgede geçecek. Ama kim bilir belki de son oyunda olduğu gibi ülke ülke gezeceğiz.

Uncharted The Lost Legacy

    Bu karanlık ve esrarengiz hikayede Chloe ve Nadine oyun boyunca beraber çalışacakmış gibi gözüküyor. Video boyunca Chloe’nin yetenekleri zaten bize sergilendi. Çıkan son oyunun kalitesini de bildiğimizi göre, bizleri harika bir oyunun beklediğini söyleyebilirim. İşte hakkında çok konuştuğumuz  ve çıkış tarihi belli olmayan oyunun 8.30 dakikalık Gameplay videosu;

Yorumlar