Ana sayfa Dizi / Film Ünlü Yönetmen Yeni Film Konferansında Önemli Açıklamalar Yaptı!

Ünlü Yönetmen Yeni Film Konferansında Önemli Açıklamalar Yaptı!

PAYLAŞ

Ünlü Amerikan yönetmen Woody Allen İspanya San Sebastian’da Christoph Waltz’un başrol oynayacağı yeni filminin basın konferansında kendine yakışır açıklamalarda bulundu!

Allen: ”Asla emekli olmayı düşünmüyorum.”

”Hayat felsefem, yıllar önce başladığım sektörde ne olursa olsun işime odaklanmamdır. Ben çoğunlukla insan ilişkilerini, insanları ve komediyi konu edindim. Hayatımda karımla, çocuklarımla, güncel olaylarla, politikayla veya hastalıkla ilgili başıma ne gelirse gelsin, haftada 7 gün hep işime odaklanırım ve bu bütün zamanımı ve eforumu alır götürür.” Dedi 83 yaşındaki ünlü yönetmen.

Ve ekledi: ”Muhtemelen de bir gün sette bir filmin çekimini kurgularken ölürüm.”

Allen’ın yeni filmi A Rainy Day in New York’u Amerika’da yayınlama gibi bir planı yok.

Geçtiğimiz zamanlarda cinsel istismar davalarıyla ve Amazon’la boğuşan Allen yeni filminin dağıtımı hakkında şöyle söyledi: ”Bunun kontrolü bende değil. Ben sadece filmi çekerim ve insanların beğenmesini umarım. Tüm bildiğim şu anda yayınlama gibi bir plan yok. Bir dağıtımcı gelir ya da gelmez. Ne olur bilemem.”

Allen son olarak filmi hakkında genel detaylar verdi.

”Paris’e ve New York’a karşı bakış açımı aktardığım gibi San Sebastian’a olan bakış açımı da aktarmak istiyorum. Film basitçe, kurgu senaryoya sahip, ilişkilerdeki bireysel hikayeleri anlatan ve umuyorum ki eğlenceli ve romantik olanından olacak.”