Ana sayfa Dizi / Film Uykularınızı Kaçıracak En Korkunç 5 Film!

Uykularınızı Kaçıracak En Korkunç 5 Film!

PAYLAŞ

Kimi sinemaseverler korku filmlerini dev ekranda izlemeye pek hoşnut bakmazlar. Eğer bu üst düzey deneyimi iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız buna hazırsanız size güzel bir liste çıkarttık! Keyifli Seyirler!

Hayvan Mezarlığı

Stephen King’in eseri olan Hayvan Mezarlığı üst düzey gerilimiyle herkesin nefesini kesiyor! Bir çok korku unsurundan farklı şekilde yararlanalan yazar hepimizi yerinden sıçratmayı başarıyor.

Golem

Dini öğelerin sıkça kullanıldığı klişe gibi gözüken bir film olsa da bu ögeyi gerçekten çok başarılı bir biçimde uygulayan filmlerin arasında olmuştur.

Hagazussa

Film, genç yönetmen lukas F.’in yazıp yönettiği bir yapım. Orta çağ avrupası’nda geçen batıl bir inanç olan cadılık hikâyesi yer alıyor. Gözlerden uzak bir köyde bir kadının çocukluğundan itibaren olan hayatını ele alan bir film.

The Hole In The Ground

Oğlunun yerin derinliklerinden gelen bir güç tarafından ele geçirildiğini düşünen bir annenin yaşadıkları ele alınıyor. Sarah O’Neill oğlu Chris ile birlikte kırsal bir kesimde bulunan bir eve taşınır bir gün evlerinin arkasında bulunan ormanda yürüyüşe çıkarlar, o sırada Chris ortadan kaybolur. Çaresizce oğlunu arayan Sarah’ın o sırada karşısına devasa bir çukur çıkar. Oğlu çukurun içindedir. Sonunda oğlunu bulan Sarah her şeyin yoluna girdiğini zanneder. Ancak bir süre sonra küçük çocuk tuhaf davranışlar sergilemeye başlar.

The Curse of La Llorona( (Lanetli Gözyaşları)

Doğaüstü güçlerin sosyal hizmet görevlisi olan Anna’ya musallat olmasını konu alan başarılı bir film. Söylenilenlere göre film o kadar iyiymiş ki James Wan, yönetmen Micheal Chaves’i  “The Conjuring 3″ü yönetmesi için işe almış.

Yorumlar