Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Valve’den Umut Dolu Half-Life Açıklaması Geldi!

Valve’den Umut Dolu Half-Life Açıklaması Geldi!

PAYLAŞ

Şimdiye kadar Half-Life 1, Half-Life 2’yi gördük, ancak bölümler olmasına rağmen Half-Life 3 hiç gelmemişti. Valve, Half-Life: Alyx’in serinin sonu olmayacağını açıkladı. Böylece Half-Life 3 için umudunu yitirmeye başlayan oyuncular da rahat bir nefes aldı.

Steam’in kurucusu Gaben Newell ve Valve şirketi Half-Life serisini yıllar önce oyun pazarına sokmuştu. Oyunun alt modları kendi başına bir markaya dönüşürken, Half-Life yeni seriler ve genişletme paketleriyle yolculuğuna devam etti.

Valve’den Robin Walker , Game Informer’a röportaj verdi. Röportajda, oyuncuların en merak edilen konusu olan Half-Life 3 hakkında açıklamalar yaptı.

“Half-Life bizim için çok şey ifade ediyor ve karakterleri, ortamı ve mekaniği ile kendimizi tanımak inanılmaz derecede ödüllendirici oldu. Alyx ekibinde Half-Life: Alyx’in bu seri üzerinde ilk kez çalıştığı insanlar da var – ve çoğu kesinlikle bunun son olmadığını umuyor. Half-Life: Alyx’i bu dünyaya dönüşümüz olarak görüyoruz, sonu değil. ”

Half-Life 3 söz konusu olduğunda Valve sessiz kaldı, ancak Walker’ın açıklaması şirketin bu oyunu bir gün yayınlayacağı inancını artırdı.

Walker’ın Half-Life: Alyx yorumlarında bahsettiği bir diğer nokta, bu oyunun Half-Life hikayesini daha da ilerleteceği idi. Oyun hakkındaki bilgilerimize göre, bu oyun Half Life’dan önce geçecek. Walker, oyunun Half-Life serisine tam bir giriş olacağını ve hem içerik hem de önem ve ağırlık bakımından serinin geri kalanıyla bağlantılı olacağını söyledi. Walker’a göre, bu oyun daha büyük bir hikayenin kritik bir parçası ve hikayeyi ileriye taşıyor.

Walker aynı zamanda, Half-Life: Alyx’e başlamadan önce oyuncuların 2. Bölüm olaylarında kendilerini yenilemeleri kötü bir fikir değil, dedi.

kaynak:https://hawkquill.com/

Yorumlar