PAYLAŞ

Yerel basına yaptığı açıklamaya göre İspanyol TV kanalı Antena 3, Vis A Vis dizisinin 3.sezonunu yayınlayacağını söyledi. Hem aldığı ödemeler ile hem de geçen yıl yayınladığı ve Dünya çapında popülerlik yakalayan dizisi “La Casa De Papel“den elde ettiği hasılat sayesinde, ciddi gelir elde eden Antena 3 görünüşe göre bu bütçesini, revaçtaki bir diğer dizisi Vis A Vis‘in 3.sezonuna harcamayı planlıyor. Bu doğrultuda kısa süre önce 3.sezon çalışmaları başladığı duyurulmuştu. Sezonun bu yıl (2018) Nisan ayında yayınlanacağı söylentiler arasında.

  

İlk sezonu oldukça beğenilen, gittikçe çıtayı yükselten ve Dünya çapında 6 ödül almayı başarıp, aynı zamanda 19 ödüle de aday gösterilen Vis A Vis, iddialı bir yeni sezon ile ekranlara gelecek. Geçtiğimiz sezonların heyecanını bu sezon da iliklerimize kadar hissedeceğimizi tahmin edebiliyoruz. Yeni sezonda gerek bütçenin yüksek tutulması, gerekse diziye katılan yeni karakterlerle birlikte hikaye döngüsü oldukça gelişecek gibi.

Gördüğü yoğun talep üzerine Vis A Vis, Channel 4 isimli İngiliz kanalı tarafından yayın hakları satın alınarak, Birleşik Krallık’ta yayın yapan ilk İspanyol dizisi olmayı başardı. Ayrıca İspanya Netflix‘i tarafından da satın alınan dizi, her geçen gün çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Imdb‘den 8.2 puan almış olan bu hapishane dizisi, bakalım gelecek sezonda bu puanı yükseltmeyi başarabilecek ve La Casa Del Papel’i tahtından indirmeyi başarabilecek mi?

3.Sezon setinden görüntüler

2015 yılında dizinin ilk sezonu yaklaşık 3.5 milyon kişi tarafından seyredilirken 2.sezonla beraber bu hayran kitlesi daha da büyümüştü. 2017 yılında yeni sezonun gelmemesi üzerine hayranlar büyük bir boşluğa düşmüştü ve yerini La Casa De Papel ile doldurmuşlardı. Fakat şimdi La Casa De Papel de bittiğine göre hayranların yoğun isteğini kıramayan Antena 3, Vis A Vis‘in 3.sezonunu çekmeye karar verdi.

Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok, hazır 3.sezon fragmanı da yayınlanmışken sizi fragman ile baş başa bırakayım;

Fragmanda da gördüğümüz üzere diziye katılan yeni karakterler var, özellikle Asyalı karakter dikkat çekiyor. Bakalım acaba bunlar nasıl kişiler olacak? Alıştığımız karakterlerin gelişimleri nasıl olacak? Başarılı bir sezon olacak mı? Akıllarda bir sürü sorular var.

Okuduğunuz için teşekkürler, sonraki yazılarda görüşmek üzere…

Yorumlar