Ana sayfa Dizi / Film Warcraft Fragmanı Yayınlandı!

Warcraft Fragmanı Yayınlandı!

PAYLAŞ

10 Haziran 2016 gününü artık cidden iple çekiyoruz. Geçen gün teaser’ını duyurduğumuz Warcraft Fragmanı sonunda geldi… İşte o çok beklenen fragman!

Kuşkusuz ki fragmanı dört gözle bekliyorduk, iyi ki beklemişiz. Bir oyun nasıl beyazperdeye aktarılır, Blizzard, Universal ve Legendary bunu bize gösterecek anlaşılan. Ne de olsa Blizzard kendi hikayesinin kötü çekilmesine müsaade etmeyecekti, bunun farkındaydık hepimiz. Orcish Horde’un mükemmel bir şekilde aktarıldığı, efektler konusunda sırıtmyacak ve hikayesiyle ortalığı sallayacak Warcraft kuşkusuz ki. Merakla Medivh’i ve Doomhammer’ı görmeyi bekliyoruz. Vikings’ten tanıdığımız Travis Fimmel’in de Anduin Lothar rolünü hakkıyla oynayacağından kuşkumuz yok.

Tabii herkes bu ilk hikayelerin yanında Arthas’ı, Illidan’ı, Thrall’ı ve Warcraft III ile World of Warcraft’ın korkusuz kahraman ve kötü adamlrını görmeyi sabırsızlıkla bekliyordur. Ama her şey işte burada başlayacak… Orkların ve insanların dünyasının birleşmesiyle!

Fragmanda dikkatimizi çeken şeyler sadece efektler değildi elbette. Durotan’ın ellerinde tuttuğu bebeği görür görmez bile bazılarımızın tüyleri diken diken olmuştur kuşkusuz. Ya da sadece beyaz saçlarını görmüş olsak bile bir kuleden gökyüzünü izleyen gizemli bir adam kimlerin dikkatini çekti acaba? Kral Llane’in karizmasını, Anduin Lothar’ın gücünü ve çok daha muhteşem bir Warcraft hikayesine doğru giden yolu eminim tüm izleyiciler fark etmişlerdir.

Orkların Karanlık Portal’dan geçişlerine, Stormwind Krallığı ile Orcish Horde’un muazzam savaşına hazırlanırken, bir yandan ejderhaların çığlıklarını ve Elflerin asaletini görmek için sabırsızlanıyoruz…

Yorumlar