Ana sayfa Middle Earth Filmler Orta Dünya Film Koleksiyonları Duyuruldu

Orta Dünya Film Koleksiyonları Duyuruldu

PAYLAŞ

Warner Bros, Peter Jackson tarafından yönetilen 6 Orta Dünya filmini tek bir koleksiyonda çıkarma planlarını duyurdu.

İki versiyon halinde çıkacak koleksiyonlardan birisi: Limited Collector’s Edition(Sınırlı Sayıda Koleksiyoncu Yayını) diğeri ise Theatrical Version Collection (Dramatik Versiyon Koleksiyonu). İki yayın da Blu-ray ve DVD olarak 1 Kasım 2016’dan itibaren satışta olacak.

 

Limited Collector’s Edition

Orta Dünya filmleri koleksiyoncu yayını versiyonu.
$799.99’a satışa çıkarılacak Limited Collector’s Edition (Yaklaşık 2400₺)

Limited Collector’s Edition Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi içermek üzere 30 diskten oluşuyor. Bu filmlerin tümü genişletilmiş versiyonlarıyla bizimle olacaklar. Filmlerin her biri bir adet sahte deri kapaklı eski kitabın içinde yerlerini alacaklar ayrıca bu kitaplarla beraber Hobbit tarzını yansıtan bir adet de tahta raf olacak. Bunlara ilave olarak 100 sayfadan oluşan bir çizim kitabı ile Westmarch’ın Kırmızı Kitabı’nın bir kopyası da bu koleksiyonculara özel yayında sunulacak.

 

Dramatik Versiyonlar

Orta Dünya filmleri dramatik versiyonu.
Orta Dünya filmleri dramatik versiyonu.

Dramatik Versiyonda ise tüm filmler Blu-ray olarak birer diskten sunulacak. Bu versiyon filmin yönetmenin istediği üzere hazırlanan versiyonu değil, yayımcının kesmek istediği yerlerin kesildiği yani genişletilmiş olmayan versiyonlardır. Bu versiyonu da 1 Kasım’dan itibaren $35’a (yaklaşık 120₺) dijital yayıncılardan da temin edebilirsiniz.

Yorumlar