Ana sayfa Diğer Fantazya DC Comics Warner Bros. Shazam 2'nin Vizyon Tarihini Açıkladı!

Warner Bros. Shazam 2'nin Vizyon Tarihini Açıkladı!

PAYLAŞ

Son günlerde DC cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. DC, merakla beklenen Shazam 2’nin yayın tarihi belli oldu. Peki Shazam 2 ne zaman çıkıyor?

Shazam’ın maceraları devam ediyor! Geçtiğimiz bahar ayında izlediğimiz ve genel olarak olumlu eleştiriler alan süper kahramanlı Shazam ikinci filmiyle devam edeceğini izleyicilere duyurmuştu.

Warner Bros. DC filmlerinin fikri mülkiyet hakkını elinde bulundurduğu için, Shazam 2’nin çıkış tarihini onayladı. Zachary Levi’nin süper kahraman olarak tekrar ekranlara döneceği film, 1 Nisan 2022 tarihinde izleyicileriyle buluşacak. Küçük bir çocuğun “Shazam!” diye bağırmasıyla altı mitolojik Tanrı gücüne sahip kırmızı pelerinli bir süper kahramana dönüşmesine dayanan DC filmi, dünya çapında 365 milyon dolar gişe hasılatı toplamıştı.

Shazam’ın yönetmeni David F. Sandberg ve yazarı Henry Gayden’ın projeye geri dönmesi muhtemel olan konulardan birisi. Konuya ilişkin henüz hiçbir ayrıntı bilinmemekte. Birinci filmde izlediğimiz bir sahne de  Dr. Sivana karakterini canlandıran Mark Strong (Mr. Mind) geri dönebileceğine dair bir işaret veriyordu. Shazam’ı sadece solo filmlerde görmeyebiliriz.

Daha önceden yapmış olduğumuz Shazam incelememizi buradan bulabilirsiniz.

Yorumlar