Ana sayfa Dizi / Film Wayward Pines Tanıtım

Wayward Pines Tanıtım

PAYLAŞ

Wayward Pines (2015)

Tür:Gerilim, Polisiye IMDB: 7,9  Benim puanım: 9

Gizli servis ajanı Ethan Burke, iki kayıp meslektaşını aramak için Wayward Pines, Idaho'ya gider. Yolda bir trafik kazasından sonra Wayward Pines kasabasında gözünü açar. Biraz araştırmadan sonra aradığı ajanlardan birinin cesedini buluyur. Şerife giden Ethan Burke, şerif ilgisiz davranınca şüphelenmeye başlıyar ve kasaba hakkında detaylı bir şekilde araştırmaya başlar. Ancak bir süre sonra şok edici gerçekle karşılaşıyor. Orada yaşayan herkesin aslında bir kaza ile orada bulunduklarını ve kimsenin oradan çıkamadığını anlıyor.
wayward-pines

Sürekli olarak ailesi ile iletişime geçmeye çalışan Burke bir yandan da kaçma planları yapmaya başlıyor. Etraftaki herkes ile iletişime geçmeye çalışıp daha fazla bilgi toplamaya çalışsa da neredeyse hiç bir sonuç alamıyor. Kayıp ajanlardan birisi ile kasaba içinde karşılaşıp neredeyse hiç bir şey olmamış gibi cevaplar alınca iyice paranoklaşan Ethan Burke bakalım kasabanın sırlarını öğrenebilecek mi?

Fragman:

 


Yazının devamı çok büyük spoiler içerir:

Uzun uğraşlar sonrası kasabadan kaçmayı başaran Burke şok edici gerçek ile karşılaşır. Sürekli olarak kendini 2015'de sanan baş karakterimiz aslında gelecektedir. İnsanların hepsi mutantlaşmış ve canavarlaşmıştır. Hapishane olarak düşünülen Wayward Pines'ın ise Nuh'un gemisinden bir farkı yoktur.
 

Yorumlar