Ana sayfa Dizi / Film Westworld Tanıtım

Westworld Tanıtım

PAYLAŞ

Westworld (2016)

Tür: Drama, Bilim Kurgu, Gizem IMDb Puanı: 9,3

Sadece ilk bölümüne 25 milyon $ harcanan ve uzun zamandır beklenen Westworld ilk bölümü ile beklentileri karşılamayı başardı.

Dizi gelecekte vahşi batı teması ile süslenmiş, yüksek teknolojili, içi robotlarla dolu bir eğlence parkında geçiyor. Kasabanın yerlileri olan teknolojinin son örneği olan bu robotların tek görevi yeni gelenler olarak adlandırılan müşterilerin istediklerine göre hizmet etmek.  Bir nevi gerçek bir role play deneyimi sunan bu alanda yüklü paralar ile parka giriş yapan müşteriler istediği her şeyi yapmakta serbesttirler. Yüzlerce farklı bir biriyle bağlantılı senaryoların bulunduğu bu sahte dünya da insanlar robotlara istediklerini yapabilirken, robotlar insanlara isteseler bile zarar verememektedirler. Robot olduklarından bir haber olan bu androidler ise sürekli ölüp, tamir edilip hizmete geri dönmektedirler.

mv5bnmzkntzkyjctytm2ys00mdjhltk4odetndmxowrkmdvkytuwxkeyxkfqcgdeqxvyntqxotm1ntc-_v1_

Uzun süredir büyük bir olayla karşılaşmayan eğlence parkında her şey  en ufak ayrıntısına kadar planlanmış bir şekilde devam etmektedir. Bir gün robotlara yapılan yeni bir güncelleme sayesinde bazı robotlarda hatalar çıkmaya başlamıştır. Sorunu çözmeye çalışan yöneticilerin ve teknik ekibin uğraşacakları tek sorun güncellemeden ibaret olmayacak gibi gözüküyor. Tüm bunlar olurken 30 yıldır kasabayı ziyaret eden gizemli adamında kendi planları vardır.

Fragman:

Yorumlar