Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Westworld’ün senaristi, The Last of Us: Part II için kolları sıvadı.

Westworld’ün senaristi, The Last of Us: Part II için kolları sıvadı.

PAYLAŞ

  Çıktığı ilk günden beri büyük bir ilgi toplayan Westworld’ü bir çoğunuz duymuştur. Gerekse beyin yakan döngüleri ve kurgusu ile gerekse de duyguları muhteşem yansıtan oyuncuları ile Westworld, dizi sektöründe bir çığır açtı. Anlaşılan bu The Last of Us’ın yapımcılarının dikkatini çekmiş olsa ki bu güzelim diziden bir yazar çektiler kendilerine. Neil Druckmann’in kendi Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre dizinin senaristlerinden biri olan Halley Gross, Naughty Dog ekibine katılmış ve Neil Druckmann ile çalışmaya başlayacak. 

     Bu tweetten önce Naughty Dog ekibine katıldığını kendi hesabından açıklayan Halley’in, The Last of Us: Part II için çalıştığını da Neil’in hashtag i ile doğrulamış oluyoruz.

 

     Geçtiğimiz günlerde yayımladığı trailer ile beklentileri yükselten The Last of Us: Part II, getirdiği yeni yazar ile bu beklentileri daha da yukarı çıkarıyor. İlk oyunun bile zaten yeterli olduğunu düşünüyorduk, anlaşılan bu onlar için yeterli değilmiş. Her şeyin bir üst daha iyisini yapmaya çalışan bu ekibi canı gönülden kutluyorum. Bu yaptığı son hamleler ile yeni oyunu nasıl bekleyeceğim bilemiyorum fakat bizleri harika bir hikayenin beklediğinden eminim. 

 

Yorumlar
PAYLAŞ
Önceki makaleÜnlü Game of Thrones Oyuncusu Evinde Ölü Bulundu!
Sonraki makale%3 Tanıtım
Yabancı dil öğrencisi, tiyatrocu, çevirmen, anatomist, 3D model & tasarımcısı ve köşe yazarı. İspanyolca ve Latince meraklısı. Bilim Kurgu aşığı, oyun delisi ve bir gurme. Star Wars & Middle-Earth & Kültür & Fizik ve son olarak İskandinav hayranı.