Witcher Serisi 10. Yılını Kutluyor!

PAYLAŞ

CD Projekt Red firması 2007 yılında çıkarttıkları Witcher üçlemesinin 10. yılını süpriz bir video ile kutladı.

Bundan tam 10 yıl önce oyun silsilesine dahil olan Witcher evrenin, göreceli de olsa, çoğu oyuncu için RPG anlamında başta gönüllere sonrasında da ödüllere taht kurduğu bir gerçek.

CD Projekt Red firması özel olarak yayınladığı videoda Geralt’ın geçmişinde katıldığı bir doğum günü partisini görüyoruz. Neredeyse, oyunlarda gördüğümüz bütün karakterlerin yer aldığı video, fanları duygusal yönden etkileme konusunda çığır açmış. Firma bu işi çok güzel beceriyor!

Videoyu izlemek için resme tıklamanız yeterli.

2007 yılında ilk oyunu çıkan üçlemenin devamını 2011 yılında çıkan The Witcher 2: Assassins of Kings takip etti. Daha sonra 2015 yılında The Witcher 3: Wild Hunt’ı çıkartan CD Projekt Red firması devamında çıkarttıkları ek paketlerle seriye noktayı koydu.

CD Projekt Red firması güncel olarak 2012 yılında duyurdukları Cyberpunk 2077 adlı oyun üstünde çalışıyor, oyunun 2017-2021 tarihleri arasında çıkması bekleniyor.

Bunun yanında açık betası süren Gwent: The Witcher Card Game’de firmanın uğraşları arasında. Fanlar ne kadar istese de Witcher 4 ,eğer şirketin sahipleri fikirlerini değiştirmezse, çıkacakmış gibi durmuyor.

Güncel oyun haberleri ve daha fazlası için, Facebook grubumuz Fantazya Gaming’e katılabilirsiniz:

https://www.facebook.com/FantazyaGaming/?fref=ts

Yorumlar