Ana sayfa Harry Potter Harry Potter : Wizards Unite Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Harry Potter : Wizards Unite Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ

Yaklaşık iki sene önce çıkacağı duyurulan Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da Amerika ve İngiltere’de kullanıma sunulacak!

Diğer ülkelere ne zaman geleceğini henüz bilmiyor olsak bile bu oyun için hepimiz heyecanlıyız. Peki bu oyunda bizi neler bekliyor?

“Harry Potter: Wizards Unite” oyunu teknolojinin tüm verimliliğini kullanarak geliyor. Arttırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanacak olan oyun, biz muggleların da büyücü dünyasını büyücülerin gözüyle görmesine imkan tanıyacak.

Oyunu oynarken dışarıya çıkmanız, telefonunuz vasıtasıyla etrafınızı keşfetmeniz gerekiyor. Bu keşifler sırasında çevrenizde bulunan sihirli yaratıkları arayabileceksiniz. Ayrıca Büyücü Dünyasının ikonik büyücü  yüklerineve cadılarına sokağınızda rastlamanız işten bile değil! Bu fantastik özelliklerin yanısıra, büyü yapabilecek, gizemli sanat eserleri bulacak ve kendi büyücü kariyerinizi inşa edebileceksiniz. Evet, yıllardır hayallerinizde bunun gibi bir şey vardı, biliyoruz.

Warner Bros. ve Niantica Inc. birlikteliği ile mobil platformda bize sunulacak olan Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da bizlerle.