Ana sayfa Dizi / Film Wolverine +18 Olacak!

Wolverine +18 Olacak!

PAYLAŞ

Hugh Jackman ile tanıdığımız ve ondan başkasına yakıştıramadığımız Wolverine karakterinin kendi filmi olan , Wolverine  3 çekimlerine başlandı. Filmin yapımcısı Simon Kinberg, bilerek yada bilmeyerek, Wolverine hayranları için bilgiler verdi. Bu bilgiler kimisi için üzücü kimisi için sevindirici bir haber olabilir.

Tamı tamına 16 yıl. 2000 yılında bizlerle buluşan Hugh Jackman artık bu serüvene veda etmeye hazırlanıyor. Film çekimleri de çoktan başlamış durumda.

wolverine-3

X-Men: Apocalypse basın gününde  yapımcı Simon Kinberg ile yapılan bir röportajda kendisine Patrick Stweard’ın filmde olup olmadığı sorulduğunda; Simon Kinberg şu ifadeleri kullanmıştı;

Söylemeye iznim var mı bilmiyorum ama Patrick Stewart’ın filmde olacağı söylentileri olduğunu doğrulayabilirim. Film gelecekte geçiyor, siz ve diğerlerinin haber yaptığı gibi de R-rated (+18) olacak. Vahşi olacak, bir western filmi gibi olacak tonu. Çok harika, gerçekten değişik bir film olacak.

Wolverine bitiyor diye üzülmeyin sakın. X-Men haklarını elinde bulunduran Fox, mutlaka Wolverine için Hugh Jackman’ı ikna etmeye veya yeni bir Wolverine seçmeye çalışacaktır. Bir sonraki yazımızda buluşmak üzere iyi okumalar.

Yorumlar