Ana sayfa Dizi / Film Wonder Woman 1984 Fragman Dağılımı: Hikayeler ve Karakter Tanıtımı!

Wonder Woman 1984 Fragman Dağılımı: Hikayeler ve Karakter Tanıtımı!

PAYLAŞ

Warner Bros., DC FanDome etkinliğinde Cheetah’ı tüm ihtişamıyla gösteren yepyeni bir Wonder Woman 1984 fragmanı yayınladı!

DC FanDome etkinliğinde Wonder Woman 1984 için yeni bir fragman yayınladı! 2020, dünya çapında sinemaların kapanmasına yol açan koronavirüs salgını ve buna bağlı kilitlenmelerle sinema severler için büyük hayal kırıklığı yaratan bir yıl oldu.

Wonder Woman 1984 , geri çekilmeden önce (şimdi iki kez) ilk olarak Haziran 2020’de çıkacaktı. Yine de Warner Bros., yaklaşan tüm süper kahraman filmlerini kutladıkları özel bir DC FanDome etkinliği düzenleyerek işleri devam ettirmeyi umuyor.

İlk DC FanDome sanal paneli, yönetmen Patty Jenkins ve filmden birkaç yıldızın yer aldığı Wonder Woman 1984 içindi ve yepyeni bir Wonder Woman 1984 fragmanı ile sona erdi. Bu, Wonder Woman 1984’ün iki kötü adamı olan Cheetah ve Maxwell Lord’a önemli ölçüde odaklandı. Patty Jenkins’in orijinal Wonder Woman filmi, bir süper kahraman aksiyon filmi olduğu kadar farklı ideolojilerin de öyküsüydü ve devam filmi de benzer bir çizgide olmayı vaat ediyor.

İşte FanDome’un Wonder Woman 1984 fragmanının tam dökümü , sahneleri bağlama oturtuyor ve filmin konusu hakkında bize söylediklerini keşfediyoruz.

Amazon Oyunları

İlk filmde gösterildiği gibi, Diana çocukken her zaman kendini kanıtlamaya hevesliydi ve Amazon Oyunları bunu yapmak için mükemmel bir fırsattı. Diğer Amazonların Diana’ya göre birkaç belirgin avantajları olsa da – daha uzundurlar, kasları daha iyi gelişmiştir ve Oyunlara sayısız kez katılmışlardır. Arena, çeviklik ve denge dahil olmak üzere bir dizi özelliği açıkça test ediyor ve Diana’nın daha küçük boyutu, etkili bir şekilde rekabet edebileceği anlamına gelebilir. Antiope, ” Bu dünya henüz yaptığınız her şeye hazır değil ” diyor. ” Zamanın gelecek, Diana. Ve her şey farklı olacak. ” Bu sözler kulağa oldukça uğursuz geliyor.

Şimşekler

Wonder Woman, kendi gücü altında uçacak gibi görünmüyor, ancak çok daha etkileyici bir şey yapıyor; kementini ona bağlayarak göklerde şimşek çakıyor. Bu, uçuşun geleneksel olarak Diana’nın güç setinin bir parçası olduğu çizgi romanlardan çok farklı, ancak görsel olarak çok daha etkileyici. DCEU’nun Wonder Woman’ın aslında Zeus’un kızı olduğu gerçeğini geri çağırıyor ve babasının bazı güçlerini miras aldığını öne sürüyor. 

Maxwell Lord Dünyaya Bir Mesaj Veriyor

Fragmanın çoğu aslında  Wonder Woman 1984’ün Maxwell Lord’un gücünün tüm dünyayı tehdit ettiği üçüncü perdeden alınmıştır. Düştaşı’nın gücü kendisine verildi ve yüzünü gören herkesin dileklerini yerine getirmesine izin verdi. Ne yazık ki, Düş Taşı Yalanlar Tanrısı tarafından yaratıldığı için, bu güç aslında bir tuzaktır. Maxwell Lord’un durumunda, olabildiğince çok dilek dilemek zorunda görünüyor ve bu sahnede tüm dünyaya bir mesaj iletmek için Beyaz Saray’daki kameralardan yararlanıyor. ” Dünya vatandaşları, ” Maxwell “beyan senin hayatını değiştirmek için buradayım.” fragman, bunun ortaya çıkardığı kaosu göstermekten kaçınır, bunun yerine istekleri zaten kabul edilmiş karakterlere odaklanır.

Barbara Minerva Apex Yırtıcı Hayvan Olmak İstiyor

Minerva’nın Diana’nın iş arkadaşından korkutucu bir rakibe olan yolculuğunu anlatıyor. Kıyafet ve kostüm tasarımları, Catwoman’ın 1992’deki Batman Returns’teki dönüşümünü kasıtlı olarak anımsatıyor. Minerva , ” Ben kimse gibi olmak istemiyorum ” diye karar verir. ” Apeks bir yırtıcı olmak istiyorum. ” Onun dileği kabul edildi,

Cheetah Versus Wonder Woman – 1. Tur

Önceki Wonder Woman 1984 fragmanları ve TV spotları, Diana’nın Beyaz Saray’daki korumaları üstlendiğini gösteriyordu, ancak Cheetah geldiğinde aksiyon beklenmedik bir hal alıyor. Barbara Minerva’nın dönüşümü bu noktada hala en erken aşamalarında ve Diana’yı ayaklarından indirebiliyor. Hiç şüphe yok ki, Barbara’yı bir arkadaş olarak düşündüğü için bu Diana için son derece kişisel bir mücadele olacak.

Steve Trevor Görünmez Bir Jet Uçmuyor

Steve Trevor yıllarca ortadan kaybolmuş olabilir, ancak hala çok iyi bir pilot ve yeni bir jeti nasıl uçuracağını çabucak anlıyor. DC Comics’in ilk günlerinde süper kahramanın birincil ulaşım modu olan Wonder Woman’ın ünlü görünmez jeti olacağına dair bazı spekülasyonlar var. Jet, ilk kez 1942’de çıktı ve Diana tarafından hız ve gizlilik için inşa edildi. Görünüşe göre teori, yeni Wonder Woman 1984 fragmanıyla resmen çürütülebilir, çünkü Diana Steve’e radar denen bir şey olduğunu söylüyor.

Maxwell Lord’un Güç Fişekleri

Beyaz Saray’daki kürsüden konuşan Maxwell Lord, Dreamstone’un gücünü açığa çıkarıyor – ekranda görüntüsünü gören herkesin dileğini yerine getirmeyi teklif ediyor. Bu görsel olarak, Maxwell Lord’un içinde bulunduğu odaya kaos getiren bir güç dalgası olarak temsil edilir.

Wonder Woman Ve Cheetah Karşılaştırması – 2. Tur

Wonder Woman ve Barbara Minerva arasındaki ilk savaştan daha fazla sahne var, ancak  Wonder Woman 1984 fragmanı daha sonra ikisi arasındaki üçüncü perde yüzleşmesine geçiyor. Barbara’nın dönüşümü devam etti ve Batman Returns’deki Catwoman’ınkiyle karşılaştırmalar  artık ona pek de gurur vermiyor. Diana’ya yakışacak güç ve çevikliğe sahip yarı insan bir yaratık, tam da olmak istediği şey haline geldi. İlginç bir şekilde, bu dizide Cheetah aslında Wonder Woman’a saldırmaya çalışmıyor gibi görünüyor; daha ziyade onu geçmeye çalışıyor, muhtemelen başka birini avlıyor gibi görünüyor. Söylemeye gerek yok, Diana, Cheetah’ın amacına ulaşmasına izin vermeye istekli değil. 

Wonder Woman’ın Altın Kartal Zırhı

Bir Wonder Woman 1984 set ziyaretinde konuşan  Patty Jenkins , bu sahnede atılan kanatların tasarımın önemli bir parçası olduğunu öne sürdü.

“Sonra bu takımla ilgili diğer bir şey de, bu resimlerin hepsinde bir çeşit kanatların nasıl olduğuna dair bir konuşma oldu. Çizgi romanlarda her zaman bir tür kanat vardır. Yani kanatlarla ilgili millerce ve millerce süren tartışmalar oldu. gerçekten buna uymayın. Yani sonunda, kanatlar onun kalkanları haline geldi. Kanatlar neredeyse yamaç paraşütü kanatları gibi olan en sevdiğim şeylerdir. Yani bir çırpıda ve bir parçada Roma kalkanları gibi olurlar. Korunuyor. Neden ihtiyaç duyduğu korumanın bu olduğuna dair hikayeyi vermeyeceğim, ama onun dövüş tarzı kalkanlarla. Şimdi gerçekten memnunum çünkü bir çift olmanın mantığı yok diye düşünüyorum. kanatlar, gerçekten.

Daha önce onları Cheetah ile mücadelesinde kullanmışsa, Wonder Woman’ın onları atması, tüm kalbiyle savaşmaya karar verdiği anlamına gelebilir.

Yorumlar