Ana sayfa Oyunlar World of Warcraft: Battle For Azeroth Ek Paketi Duyuruldu!

World of Warcraft: Battle For Azeroth Ek Paketi Duyuruldu!

PAYLAŞ

Blizzard Entertainment’in farklı bir seviyeye çıkmasını hedeflediği oyunu World of Warcraft’in yeni ek paketi “Battle For Azeroth” duyuruldu!

WoW değişikliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Çıktığı zamandan beri oyuncuların gözdesi olmuş ve sayısız ödüllere layık görülmüş oyun World of Warcraft‘te gelişmeler yaşanıyor.

Çok yakın bir zamanda gerçekleşen BlizzCon 2017 etkinliğinde World of Warcraft serisi için de özel bir gündü. Seremonilerin hemen ardından yayınlanan bir ek paket duyurusu ufaktan herkesi şoke etti.

Battle For Azeroth adı ile çıkış yapacak bu ek pakette oyun içerisinde köklü olmasa da bazı şeylerin değişeceği açıklandı. Dilerseniz bu ek paketin detaylarına inelim!

Yeni ek paket Battle For Azeroth logosu bu şekilde olacak.

BlizzCon 2017‘nin ilgi odağı olmayı başaran ek paket Battle For Azeroth içerisinde getireceği karakterlerin özelliklerinin güncellenmesi ve diğer değişik özellikleri ile etkinliğin baş tacı oldu.

Oyundaki önemli olarak görülen taraflar Horde ve Alliance için 3 adet yeni bölgeye ev sahipliği yapacak. En önemlisi ise Horde tarafının Zandalar tarafında maceraya koşarken Alliance tarafı ise Kul Tiras taraflarında yepyeni maceralara koşacaklar ve yeni sınıflar ortaya çıkaracaklar. Bu sınıflarda oynamakta tabi kide mümkün olacak.

Adalar savaşı adında yeni bir sistem oyun içerisine bu paket ile gelecek özelliklerden birisi. 20 kişilik takımlar ile kendi sınırlarımızı koruyacağız. Tabi savaşların olacağı ayrı mekanlarda harita içerisinde yer alacak.

Son olarak ise yeni efsanevi eşyamız Azeroth’un Kalbi (Heart of Azeroth) kolyesi bu paket ile oyuna gelecek. Bu efsanevi kolye sayesinde güçlerimizde ciddi boyutlarda artış olacak ve bir diğer iyi yanı ise oyundaki seviye değerleri artık 120.Seviye‘ye kadar yükseliyor. Paketi satın aldığınız anda satın alabileceğiniz ekstra içerik paketleri ile oyun içerisinde birden 110.Seviye’ye kadar çıkabileceksiniz. Tabi bundan sonraki 10 seviyeyi geçip seviye arttırmak ta size kalmış bir durum.

Ek paketin BlizzCon 2017’deki tanıtımları. Resimleri tam boyut görmek için üstüne tıklayınız.

Çıkış tarihi 2017 sonu – 2018 ilk çeyreği olarak belirlenen ek paket hakkında etkinlikten sonra 2 adet Trailer videosu yayınlandı. Yazımızı bu videoları sizlere sunarak noktalıyoruz…

1- Özelliklere Genel Bakış

2- Sinematik Trailer

Yorumlar