Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar World War Z – Yeni Oyunu Duyuruldu!

World War Z – Yeni Oyunu Duyuruldu!

PAYLAŞ

World War Z’yi hepimiz Film’inden tanıyoruz. Geçtiğimiz saatlerde ise World War Z’nin yeni oyunu Game Awards 2017’de duyuruldu!

Oyunun mekan ve oynanış stili alışılmış sistemler ile neredeyse aynı.

2013 Yılında bizlerle buluşan Marc Foster‘ın yönettiği World War Z filmini çoğu kişi muhakkak hatırlıyordur. Bu film hakkında bir sürü yan oyun çıkmıştı.

Ama en çok tutan oyunu mobil tarafından olmuştu. Filmle aynı adı taşıyan oyunumuz mobil oyuncuların çoğundan güzel ve olumlu tepkiler almıştı. Ama devir bilgisayar oyunları devri olduğundan ötürü çoğu bilgisayar da olmayan oyunun da yavaş yavaş bilgisayar ortamına gelmesi bekleniyordu.

Bu görevi üstlenen firma ise Saber Interactive oldu. Seriyi Game Awards 2017 ile tekrardan şaha kaldırmaya hazırlanan ekip, yeni efsanevi oyununun trailer‘ı ile izleyen herkesi etkilemeyi başardı. Dilerseniz bu trailer‘ın detaylarına daha yakından bakalım ve videoyu sizlere sunalım.

Yeni ve sürükleyici bir maceraya hazır olun.

Oyunun ilk öncelikle CO-OP oynanabileceğini hatırlatalım. Maksimum 4 kişi ile oynanabilecek oyunumuzda bolca mekan göreceğiz. Her gittiğimiz mekanda yeni görevler açılacak ve bunları tamamlamaya çalışacağız. Tabi bu mekanlar ve görevlerin dışında oyunun ekstradan güzel bir özelliği var. Oyun içerisinde belirli saat aralıklarıyla değişecek “Hava Durumu” özelliği oyun içerisine eklenmiş.

Bu olayın avantajı Zombilerin dikkatini dağıtma veya onları ciddi koşulda olumsuz etkileme şansına sahip olacaksınız. Dezavantajı ise bu süre çok kısa olacak yani onlara bir şeyler yapabilmek veya onların arasından sıyrılmak için kısıtlı bir vaktiniz olacak.

Tabi sırf hava durumunun değişmesini beklemek zorunda olmayacaksınız. Silah seçimi konusunda da oyun bizlere çeşitli silahlar, tuzaklar, koruma duvarları, kalkanlar oluşturmaya imkan verecek ve bu sayede Zombiler ile olan mücadelemiz kaldığı yerden devam edecek.

“World War Z’nin Game Awards 2017 trailer’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.”

Yorumlar