Ana sayfa Gündem Haberleri İdlib’te Şehit Düşen Askerlerimiz İçin Yastayız…

İdlib’te Şehit Düşen Askerlerimiz İçin Yastayız…

PAYLAŞ

Dün gece Rusya ve Suriye rejiminin gerçekleştirdiği saldırı sonucunda 33 askerimiz şehit oldu, 32 askerimiz ise yaralandı. Haberler duyulur duyulmaz büyük infial uyandıran bu olay sonrasında yüreklerimiz kan ağladı. Tabiri caizse fiziki bir acı yoktu ancak boğazımız sıkılıyormuşcasına nefesimiz kesildi. Koca bir milleti kandil gecesi balkonlara diktiler acaba hangimizin evine gelecek askerler diye. Evlatlarını, eşlerini, abilerini, kardeşlerini, arkadaşlarını kaybetti dün gece bu millet. Acımızın tarifi yok. Yaşanan bu üzücü olaylar sebebiyle Fantazya ailesi olarak tüm şehitlerimize rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.

İdlib Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri. Söylenecek söz bulamıyoruz. Tek söyleyebildiğiz ”Vatan size minettar” ama bu da yetmiyor.

Sayısız evlat gitti. Ülkede böyle acılar varken hepimize gülmek zehirdir. Öyle yandı ki canımız hiç bir şeyin aynı kalmayacağı bir gecenin sabahına ve hemen ardından akşamına vardık. Fantazya olarak 3 gün yas ilan etmiş olup, sitemiz dahil alanlarımızın hepsinde 3 gün boyunca yazı ve postlarımız durdurulacaktır.

Yorumlar