Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones’un Yedinci Sezonu İçin Açıklanan Yeni Roller!

Game of Thrones’un Yedinci Sezonu İçin Açıklanan Yeni Roller!

PAYLAŞ

Öncelikle bahsetmek gerekir ki, dizi ile kitap arasındaki fark son iki sezondur (özellikle son sezon) çığ gibi büyümeye devam etmekte. Bu yüzden açıklanan rollerdeki karakterler çok yüksek ihtimalle kitapta olmayan karakterler olacaktır.

General
Bu rol için 40-55 yaş aralığında İngiliz aksanına sahip beyaz erkek aktör aranıyor. Karakterin çekimleri 6 Eylül’de başlayacak.

Rahip
60’lı yaşlarda İngiliz aksanına sahip beyaz erkek aktör aranıyor. Karakter ise çevresinde saygı gören ve sert bakışlı biri. Karakterin çekimleri bir hafta sürecek ve 22 Eylül’de başlayacak.

Savaşçı
35-45 yaşlarında, sert görünümlü ve boğa kadar güçlü biri. Oldukça fazla repliğe sahip olacak, karakter için üst düzey bir oyuncunun ideal olacağı söyleniyor. Aktör beyaz olmalı (demek ki karakter Dothrak değil), dövüşmeyi çok iyi bilmeli ve aksanının çok üst düzey olmasına gerek yok. Karakterin çekimleri Ekim ayında başlayacak.

Kapı Muhafızı

Karakter 20’li yaşlarda, kendinden emin, açık sözlü Kuzeyli bir delikanlı. Aktörün yakışıklı olması gerekiyormuş ve sahneleri oldukça güzelmiş. Karakterin çekimler Ekim ortasıyla Kasım ortası arasında olacak.

Şehir Muhafızı

Karakter 30’lu yaşlarda. Gece devriyesi sırasında şüpheli görünümlü biriyle karşılaşacak. Aktörün aksanının İngiliz aksanı olması gerekiyor. Çekimler ise Ekim ortasında başlayacak ve bir hafta sürecek.

Tüccar

40’lı yaşlarda. Kalabalık bir handa bir akşamüzeri görülecek. Aktör için belirli bir ırk veya görünüş koşulu bulunmamakta. Karakterin yüksek ihtimalle Essos’ta veya daha önce görmediğimiz bir yerde gözükmesi bekleniyor. Çekimler Kasım ayının ilk haftasında başlayacak.

Güzel Kadın

Karakter çekici ve güzel bir fahişe. Karakterin güzel bir konuşma bölümü olacak ve sahneleri tamamen çıplak olacak. Tıpkı tüccar gibi bu rolü oynayacak aktris için bir ırk veya görünüş zorunluluğu yok. Ve yine tüccar gibi bu karakterin de Essos veya daha önce görmediğimiz bir yerde gözükeceği düşünülüyor. Çekimler Ekim ayının başında başlayacak ve bir hafta sürecek.

Genç Lord

20’li yaşlarının sonunda. Aktörün uzun, yakışıklı ve İngiliz aksanına sahip biri olması gerekiyor. Karakterin çekimleri 20 Eylül’de başlayacak.

Teğmen

20’li yaşlarda. Karakter atletik, güçlü ve disiplinli bir savaşçı olarak geçiyor. Görünüş olarak ise beyaz olmayan bir aktör aranıyor. Orta Doğu kökenli birisinin uygun olacağı düşünülüyor. Bu tasvir Dothraklar’a oldukça benzer. Karakterin çekimleri Eylül ile Kasım ayının ortası arasında üç hafta sürecek.

Yorumlar