Ana sayfa Haberler Yeni Apocalypse Görseli İle X-Men

Yeni Apocalypse Görseli İle X-Men

PAYLAŞ

Evet, elimizde zaten daha önce yayınlanan fotoğraflar vardı. Büyük çoğunluk da gelen fotoğraflardan memnundu. Olivia Munn’un oynadığı Psylocke gayet güzel bir hava yakalamış ve çok güzel bir karanlık havası vermişti benim fikrimce. Madalyonun öbür yüzü de Apocalypse idi. Kimsenin pek beğendiğini sanmıyorum. Çünkü kimse Darwin teorisini ayakta alkışlayarak zayıf olanın ölmesi konusunda çaba gösteren bu karaktere bu görünüşü yakıştıramamıştı.

 

 

Dürüst olmak gerekirse her zaman olduğu gibi bazı kitleler yine erken davranıp erken karar veriyorlar. Tabi, bazı karakterlerin sinema perdesinde harcandığı gerçeği hepimizi endişelendirmekte. Yine de ben sabırlı olmayı yeğlerim. Biraz biraz da bu tavrımın meyvesini almış gibiyim. Apocalypse’in bu yeni görseli post-prodüksüyon esnasında çekilmiş. Belirtmek isterim ki bu görsel resmi değil, sızdırılmış.
Eski görsellere kıyasla burada da pek bir fark yok. Ama karakterimizin ekranlarda düzenleme işlemine tabii tutulduğu ve bunun da devam edeceği kesin. Daha karanlık bir hava ve hatlar bunun belli bir göstergesi. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Sophie Turner ve grubun başka elemanlarının görselleri de çok ufaktan sızmış ama pek kayda değer olmadıkları için burada bahsetmeye gerek görmüyorum.

Yorumlar