Ana sayfa Harry Potter Fantastik Canavarlar Yeni Bir Harry Potter Dizisi Geliyor!

Yeni Bir Harry Potter Dizisi Geliyor!

PAYLAŞ

BBC One ve Warner Bros Harry Potter izleyicilerini sevindirdi!

Asıl seriden sonra çıkan Fantastik Canavarlar serisi büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Evrene olan ilgi her gün daha çok artarken yapımcılar bu ilgiyi görmezden gelmedi.

BBC One ve Warner Bros Harry Potter evreninde ilerleyecek bir dizi hazırlığında bulunduklarını açıkladı! Aynı zamanda dizinin isminin “Fantastic Beasts: A Natural History” olacağı duyuruldu. Dizi konusu ise tamamen Fantastik canavarları ele alacak. Fantastik Canavarların birçoğunu yeni çıkan film serisinde görmüştük. Ayrıca 5 filmden oluşması planlanan Fantastik Canavarlar serisinin 3. filmi hakkında haber beklerken yapımcıların bu ortaklığı bizi gerçekten şaşırttı. Yapımcılar ve Rowling sayesinde bölüm sayısı belli olmayan bu dizi sersin de Sevimli ve ürkütücü bu canlıların büyülü dünyasına adım atacağız.

Her iki yapımcının kurduğu bu ortaklıktan duyduğu memnuniyeti birbirlerinin özelliklerini överek bizlere büyük bir keyif sunmak için çabaladıklarını göstermesi beklentiyi arttırmıyor değil.

Aynı zamanda Fantastik Canavarlar serisinin 3. filmi 12 Kasım 2021 yılında bizlerle olacak! Peki sizin diziden beklentileriniz neler? Bizimle paylaşmayı unutmayın!

Yorumlar