Ana sayfa Harry Potter Filmler Yeni Bir Harry Potter Film Serisi Geliyor!

Yeni Bir Harry Potter Film Serisi Geliyor!

PAYLAŞ

Warner Bros’tan yeni bir Harry Potter serisi geliyor!

Fantastik Canavarlar serisi her ne kadar sevilse de hayran kitleleri ana seri olan Harry Potter ile bu evren ile tanışmışlardı. Fantastik Canavarlar ne yazık ki ana evrenin hayranlara sunduğu heyecanı tam anlamıyla verememişti. Warner Bros. bu durum için çalışma başlatarak bir sonraki projesi, yani Harry Potter serisinin bitişinden 20 yıl sonrasını ele alacak! Aynı zamanda ana evrenin devamı niteliğinde olacağı ve oyuncu kadrosunun bir kısmının da geri döneceği konuşulanlar arasında.

Ana hikayeden tamı tamına 20 yıl sonrasını konu alacak olan bu seri de Voldemort’un kızı babasının izinden giderek karanlık yoldan ilerleyecek. Aynı zamanda Voldemort’un kızı bu yolda babasını diriltmek için büyük bir çaba gösterecek! Tabi sadece bununla kalmayacak. Film de aynı zamanda Albus Severus Potter da yer alacak!

Çıkacağı konuşulan filmin önceden sergilenmiş olan Lanetli Çocuk tiyatro oyunu ile benzerlikleri olacağı aktarılan bilgilerden. Söylenilene göre bazı hikaye detayları değişime uğramadan aktarılırken bazı kısımlarda ise yeni eklemeler de yapılacağı söyleniyor.

Şimdiden yönetmen koltuğuna David Yates’in oturacağı ve senaryoyu J.K. Rowling‘in yazacağı konuşulmakta! Tüm herşey söylentiden ibaret olsa da Warner Bros. henüz red açıklamasında bulunmadı. Bu durum ihtimallerin gerçekliğini bir nebze daha arttırıyor!

Yorumlar