Ana sayfa Star Wars Filmler Yeni Bir Star Wars Serisi mi Geliyor?

Yeni Bir Star Wars Serisi mi Geliyor?

PAYLAŞ

Skywalker efsanesi geçtiğimiz günlerde son filminin yayınlanması ile sona ermişti. Evrenin bundan sonra nasıl ilerleyeceği konusunda hayranlar büyük bir merak içerisindeydi.

The Las Jedi yönetmenliğini ve yazarlığını yapan Rian Johnson, yeni bir üçlemeye daha kendi imzasını atmak istediğini açıklamıştı. Bu açıklamadan sonra ortalıkta yayılan bir söylentiye göre yeni Star Wars filmi 400 yıl öncesini konu alan bir seriden oluşacak!

Tamamiyle yeni bir evren ile karşı karşıya kalacağımız söylentiler arasında. Aynı zamanda 2019 yılında boy gösteren Marvel filmlerin de olduğu gibi birbirleriyle çeşitli bağlantılarının bulunduğu bir üçlemeden oluşacağı konuşuluyor. Project Luminous adında gizli bir projeyle hayat verilecek olan üçlemede Star Wars çizgi roman yazarları bir araya gelecek! Çizgi romanların yanında kitaplar ve video oyun serilerinden de faydalanılacağı iddia ediliyor.

Yeni filmin konusu hakkında iddia edilenlerden biri

Macera bir grup Jedi’nın o zamanlarda bilinmeyen gezegenleri keşfe çıkması ile başlayacak. Bu ekip bir süre sonra eski belki de ilk Sith tanrıları ile karşı karşıya kalacak. Grafik açısından oldukça zengin bir yeni film bizi bekliyor olabilir! Peki sizin düşünceleriniz nedir?

Yorumlar