PAYLAŞ

Harry Potter: Hogwarts Mystery isimli Android ve Ios platformlarında yayınlanacak olan mobil oyun için ilk fragman yayınlandı! Bu yeni Harry Potter oyunu, sizlere bir Hogwarts öğrencisi olarak yaşamınızı sürdürme şansı tanıyacak. Bu da demek oluyor ki; derslere katılabilecek, büyüler öğrenebilecek, dostlar ve düşmanlar edinebileceksiniz. Bizler de sizler kadar heyecanlıyız! Oyunun fragmanı Pottermore’da yayınlandı.

Portkey Games tarafından yayınlanacak olan bu oyunda rol yapma macerasını iliklerinize kadar yaşayacaksınız. Oyun 1980’lerin Büyücü Dünyası’nda yer aldığı için Harry Potter’ın hikayesinden kesitlerle de karşılaşacaksınız. Büyüler, sınıflar ve belki de en sevdiğiniz karakterler. Tabii o 1980’li yıllarda Harry, okula katılabilmek için yeterli yaşta olmadığı için oyun içinde Harry Potter’ı görmeyeceksiniz ama Profesör McGonagall, Nymphadora Tonks ve hatta Bill Weasley gibi eski dönemlerden tanıdık karakterlerle karşılacağınızın garantisini Rowling veriyor!

Oyun, bizi fragmanında dahi Albus Dumbledore’un “Bizi biz yapan yeteneklerimiz değil, seçimlerimizdir.” sözüyle karşılıyor. Yani seçimlerimizin oyundaki geleceğimizi, sihirdeki başarımızı, dostlarla ilişkilerimizi belirleyeceği konusunda şimdiden heyecanlanmaya başlayabiliriz.

Potterhead dünyasını heyecanla sarmaya gelen bu oyun, 2018’de App Store, Google Play ve Amazon Appstore’da kullanıma sunulacak.

Yorumlar