Ana sayfa Star Wars Filmler Yeni Star Wars Üçlemesi Geliyor!

Yeni Star Wars Üçlemesi Geliyor!

PAYLAŞ

StarWars.com’da yayınlanan habere göre Rian Johnson için The Last Jedi filmi, onun çok uzaklardaki galaksiye yaptığı yolculuğun sadece başlangıcıymış. Yeni Star Wars Üçlemesi geliyor ve işin başında da Rian Johnson olacak!

Artık Skywalker saga yok

Bu üçleme Skywalker saga olmayacak ve çok farklı karakterler ve dönemleri işleyecek, bunun dışında neredeyse hiçbir açıklama olmasa da, akıllara “Acaba Old Republic mi?” sorusunu getiriyor.

Lucasfilm’in, Johnson’ın The Last Jedi’da başardığı işlerden bir hayli gururlu olduğunu, Johnson’ın da Skywalker saga dışında, galaksinin başka köşelerinden Star Wars lore’unda daha önce hiç işlenmemiş şeyleri tanıtacağını söylüyorlar.

Yeni Star Wars üçlemesi anlaşılan Bölüm IX’dan sonra yapılmaya başlanacak ve Star Wars filmlerinin cidden bitmeyeceğini de bize göstermiş oluyor.

Yeni üçlemede Ram Bergman da olacak.

Lucasfilm’in başındaki Kathleen Kennedy şunları söylemişti: “The Last Jedi’da Rian’la çalışmaktan büyük keyif aldık. Fazlasıyla yaratıcı bir yeteneği var ve onun başından sonuna kadar The Last Jedi’ı ortaya çıkarmasını izlemek kariyerimin en keyif verici olaylarından biriydi.”

Yeni Star Wars üçlemesinin ikilisi Rian ve Ram’in ortak bir açıklaması ise şöyle: ” Disney ve Lucasfilm ile The Last Jedi üzerine çalışırken hayatımızın zamanını geçirdik. Star Wars en büyük modern mitoloji ve ona katkı yapabildiğimiz için çok mutluyuz. Yeni filmler üzerine çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

The Last Jedi bu Aralık’ta vizyona girecek.

Yeni üçleme içinse hiçbir tarih verilmedi.

Yorumlar