Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Yeni Yüzüklerin Efendisi Oyunu Çıktı!

Yeni Yüzüklerin Efendisi Oyunu Çıktı!

PAYLAŞ

29 Ağustos tarihinde bizler ile buluşan oyun The Lord of the Rings: Adventure Card Game ile sizlerleyiz. Adından anlayabileceğiniz üzere kart oyunu tarzındaki Yüzüklerin Efendisi oyunu Orta Dünya karakterlerini içeriyor. Her zaman olduğu gibi yine karanlık ve aydınlığın mücadelesi ile baş başayız oyunumuzda.

Yüzüklerin Efendisi Oyunu Hakkında

Fragman

Yüzüklerin Efendisi masaüstü kart oyununun 2010’da kazandığı başarıların ardından Asmodee Digital, Fantasy Flight Interactive’in yardımıyla onu dijital bir oyuna dönüştürmeye karar verdi. Oyun iki şekilde oynanabiliyor; tek kişilik ve co-op tarzda. Oyunda üç kişilik kahraman ekibimize liderlik ediyor ve Sauron‘un birliklerine karşı mücadele ediyoruz. Sauron’a karşı ordularını birleştir desteni hazırla ve oyunu kazan!

Oyun diğer kart oyunlarına benzer bir şekilde kart toplamaya dayanıyor. Çeşitli görevler ile ilerliyorsunuz. Oyunda karşınızda bulunan kişi ve sizin bir desteniz mevcut ve her destede üç kahraman dahil 30 kart bulunuyor.

Biz Yüzüklerin efendisi hayranları için oldukça tatmin edici bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oyunu Steam üzerinden 32 TL’ye alabilirsiniz.

Yorumlar