Ana sayfa Haberler Yepyeni bir FANTAZYA.NET

Yepyeni bir FANTAZYA.NET

PAYLAŞ

 

325235326326

Adından da anlaşılabileceği gibi üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizi uzun süredir servis dışında tutuyorduk. Bunun sebebi  sitemizi teknik olarak daha kullanışlı ve güvenli hale getirmek, görselliği ön planda tutmak ve en önemlisi de sizlerin yani üyelerimizin beğenisini kazanmak.

15 Eylül 2015’te çıktığımız bu yolculukta kısa sürede günlük trafiğimiz yani ziyaretçi sayımız hızla arttı ve beklediğimizden daha fazla ilgi gördük. Bu bizi çok mutlu etti ve sitemize daha fazla önem vermeye ve ilgi göstermeye başladık. Fakat teknik sıkıntılar bitmek bilmiyordu ve istediğimiz hizmeti sağlayamıyorduk. Başlıkta gördüğünüz gibi sitemizi tema olarak, servis sağlayıcı olarak her türlü sıkıntılardan arındırdık ve daha kaliteli Webmaster ekibimizle yolumuza tekrar koyulduk.

2352

Sitemiz artık üyelerimiz için daha kullanışlı ve daha yenilikçi. Yazarlarımız yazılarını daha çok görsele dayalı yazabilecek ve üyelerin istekleri doğrultusunda yazılarına yön verebilecekler. Bildiğiniz “Test” soruları hazırlanabilecek ve birbirinden eğlenceli anketler/sınavlar sizleri bekliyor olacak.

23432432

Sitemiz öncekine nazaran daha tecrübeli işini iyi bilen ve bu konuda deneyimleri olan kişilerden oluşmaktadır. Sitemizin anlık sıkıntıları artık daha hızlı çözülebilmekte ve üyelerimizin sorunları sıfıra indirilebilmektedir. Amacımız üyelerimizin bu konudaki şikayetlerini sıfıra indirmek ve memnuniyetlerini arttırarak sitemizde keyifli dakikalar geçirmelerini sağlamak. Yine de bazı problemler ve aksaklıklar olabiliyor. Bu konuda bize yardımcı olmak istiyorsanız gördüğünüz sorunları ve sıkıntıları iletişim menüsünden bize ileterek destek olabilirsiniz. Teknik ekibin başında sitenin Webmasterı “ Emre Can “ arkadaşımız bulunmaktadır.

124124124

Fantazya.net hatta Fantazya projesi başından bu yana gönül esasına bağlı bir oluşum olduğundan, bizimle çalışan insanlar herhangi bir çıkarları olmaksızın bu iş yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Kadromuz genel açıdan diğer sitelere nazaran daha genç kişilerden oluşmaktadır. Aramızda liseli arkadaşlarımız da var, üniversiteli arkadaşlarımız da var, işlerinde profesyonel deneyimli arkadaşlarımız da var. Fantazya.net projesi Fantastik Dünyaları insanlara tanıtmak, sevdirmek ve Türkiye’de önemli bir yer edinmesini sağlamak için hizmet veren bir projedir. Bu yüzden bizimle çalışmak isteyen insanların bu konuda istekli olmaları ve genel bilgilerinin olması yeterlidir. Kapımız Fantazya’ya destek vermek isteyen Fantastik Dünyaları seven okuyan ve okutmayı seven insanlara daima açıktır.

23432432

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu süreçte güvenliğimizi en üst seviyeye çıkardık ve çalıştığımız servis sağlayıcısı, teknik ekip bize bu konuda gereken her türlü desteği vermektedir. Bizim alanımızdaki çoğu sitede olmayan SSL Sertifikasını sitemize ekledik ve Google tarafından resmen tanındık ve üyelerimizi rahat ettirmek için daha güvenilir bir URL haline getirdik. Bu güvenlik hizmetini “ Fantazya.net “ link çubuğunun artık yeşil renkte olmasından anlayabilirsiniz.

Yorumlar