Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü YıldızCON'20 Orta Dünya...

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü YıldızCON'20 Orta Dünya Teması İle Karşınızda!

PAYLAŞ

Fantazya olarak basın sponsorluğunu üstlendiğimiz, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü harika bir etkinlikle karşımızda!

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü yıldızBKFK, 7-8 Mart 2020 tarihlerinde siz maceraperestlere kapılarını sonuna kadar açıyor: Karşınızda LotR temasıyla YıldızCON’20!

Yılın en büyük bilim kurgu-fantezi ve alt kültür buluşmalarından biri olan ve katılımın tamamen ücretsiz olduğu YıldızCON, bu sene de dopdolu bir programla karşınızda: FRP, LARP, Pop Quiz, Söyleşiler, Boardgame, Treasure Hunt, Konsol Oyunları, BFME2 Turnuvası, Sürpriz Aktiviteler, Magic: The Gathering, ve çok daha fazlası bu sene Yıldız Teknik Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde, YıldızCON’20 ile sizlerle.

YTÜ öğrencisi olmayan katılımcılar için dış katılımcı formu, etkinlikte masa açmak isteyen oyun yöneticileri için DM başvuru formu, oyunlara katılmak isteyenler için FRP oyuncu katılım formu, ayrıca etkinlikte stant açmak isteyenler için de stant başvuru formu gibi detaylara Facebook etkinlik sayfamızdan (www.facebook.com/events/1017534185290167/) ulaşabilirsiniz. Etkinlik programıyla ilgili diğer detaylar da ilerleyen zamanlarda sayfamızda yerini alacaktır. Etkinlik ve sponsorluk ile ilgili sorularınızı aşağıdaki adreslerden giderebilirsiniz.

www.instagram.com/yildizbkfk/
www.twitter.com/yildizbkfk
www.facebook.com/yildizbkfk/

Yorumlar