Ana sayfa Dizi / Film Yoksa yeni bir Gümüş Sörfçü filmi mi geliyor?

Yoksa yeni bir Gümüş Sörfçü filmi mi geliyor?

PAYLAŞ

Gümüş Sörfçü filmi, beyaz perdedeki kozmik uzay yollarında dolaşmaya yakın zamanda devam edebilir! The Hollywood Reporter’dan alınan bilgiye göre 20th Fox Century yeni bir Gümüş Sörfçü filmi hazırlıyor.

Film, daha önceden Marvel: Runaways, Saga, Paper Girls ve Y: The Last Man adlı çizgi romanları yazmış olan Brian K. Vaughan’in yardımıyla hazırlanıyor. Gümüş Sörfçü filmi 20th Fox Century’nin Disney ile birleşmesine karşın, gizli projeleri arasında yer alıyor.

Yöneticilerden birinin The Hollywood Reporter’a “Saatte 100 mil hızla gidiyoruz.” dediği öğrenildi.

20th Century Fox’un listesinde birden fazla Marvel filmi var. Deadpool 2: mayısta; X Men: Dark Phoenix ise kasımda çıkacak. The New Mutants adlı filmin nisanda çıkması bekleniyordu fakat sahnelerin tekrar çekime girmesinden dolayı 2019’a ertelendi. Channing Tatum’un oynayacağı Gambit filmi hala yapım surecinde ama yönetmen  Gore Verbinski’nin ayrılmasından filme hala bir yönetmen aranıyor.

Deadpool’un spin-off filmi X Forces‘un çekimleri ekim ayında başlıyor. Bazı duyumlar da eski X-men çizgi roman yazarı Brian Michael Bendis’in, ilk Deadpool filminin yönetmeni olan Tom Millisle birlikte çalışarak Kitty Pride solo filmini çıkaracağını söylüyor.

James Franco ve X Men: Dark Phoenix yönetmeni, yazarı aynı zamanda üreticisi olan Simon Kinberg ise birlikte Multiple Man adında bir film çıkarmak için çalışıyorlar. Legion yaratıcısı Noah Hawley ise Dr Doom spin-offu üzerinde çalışıyor.    Diğer duyumlar ise Fox’un Fantastik 4’lü filmini tekrar yapmayı düşündüğünü ve bu sefer Richard’ın çocukları üzerinde yoğunlaşacaklarını soyluyorlar. Gümüş Sörfçü sahnelere ilk çıkışını 2000 yılında Fantastik Dörtlü: Gümüş Sörfü’nün Yükselişi filminde gerçekleştirmişti. Gümüş Sörfçüyü  Doug Jones canlandırırken, seslendirmesini Laurence Fishburne yapmıştı. Aynı zamanda Fox, Gümüş Sörfçü spin-offu için J. Michael Straczynski’yi tuttu fakat Fantastik Dörtlü: Gümüş Sörfçü’nün Yükselişi filminin kötü karşılanması sonucunda bu fikir suya düştü. Son olarak Disney’in 20th Fox Centuryi satın almasının, bu gizli Gümüş Sörfçü filmlerini nasıl etkileyeceği bilinmiyor

Yorumlar