Ana sayfa Middle Earth J.R.R Tolkien Yüzüklerin Efendisi Dizi Ekibine Bir İsim Daha Eklendi!

Yüzüklerin Efendisi Dizi Ekibine Bir İsim Daha Eklendi!

PAYLAŞ

Son 15 oyuncunun açıklanmasından sonra uzun zamandır sessiz ve Amazon’un büyük bütçeli yapımı olacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisinin kadrosuna bir isim daha eklendi!

Deadline üzerinden yapılan açıklamaya göre Yüzüklerin Efendisi dizisinin ekibine Maxim Baldry de dahil oldu. Oyuncunun dizi de yer alacağı konusunda uzun zamandır bir çok söylenti zaten vardı. Baldry ilk kez geçen aylarda bu rol ile gündeme oturmuştu ancak resmi bir anlaşması yoktu, bu yüzden Baldry Ocak ayında Amazon’un LOTR resmi hesabı tarafından yayınlanan 15 kişinin bir parçası değildi.

Amazon Eş Başkanı Vernon Sanders o sıralarda “Hala oynayacak birkaç rolümüz var,” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Baldry için rol benzetmelerinde bulunuluyor elbette bunların tamamiyle doğruluk payı henüz yok.

Dizi içinde açıklamalarda bulunan Sanders “Orta Dünya’da geçen, JRR Tolkien’in Yüzük Kardeşliği’nden önceki yeni hikayelerini keşfedeceğiz.” Beklentilerin giderek arttığı Yüzüklerin Efendisi dizisi için yapımcılar titizlikle çalışmaya devam ediyor.

Yorumlar