Ana sayfa Gündem Haberleri Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Yeni Haberler!

Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Yeni Haberler!

PAYLAŞ

Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Terra-Média BR tarafından yapılan paylaşımda diziye dair yeni bilgiler ortaya atıldı.

Terra-Média BR

İlk olarak dizinin ilk sezon çekimlerinin Mart-Nisan 2021 tarihlerinde bitmesinin planlandığı söyleniyor. Böylece ilk sezon için 9 aylık bir yapım aşaması tamamlanmış olacak.

Dizinin sezonlarının Sezon 1, Sezon 2 şeklinde numaralarla değil; özel isimlerle çıkış yapmasını bekliyoruz. Bu sayede her bir sezonun evrenin farklı dönemlerine ışık tutması muhtemel. En azından sezon isimlerini öğrendiğimizde artık tam olarak neler bekleyeceğimizi bileceğiz.

Andúnië | Middle earth, Middle earth art, Fantasy city

Bir diğer önemli nokta ikinci sezonun da 2021 yılının içinde çekilmesinin planlandığı. İkinci sezon senaryosunun hazır olduğu söylenen dizinin üçüncü sezonu ise dizinin çıkışından önce bir daha düzenlenebilir.

Son olarak Amazon’un işin reklam yönüne büyük ağırlık vereceği söyleniyor. Volvo‘dan tanınan Forsman & Bodenfors firması ile birlikte çalışacağı öne sürülen Amazon’un büyük bir bütçesini burada harcamayı planladığını söyleyebiliriz. Amazon Prime‘ın ülkemize gelmesiyle tıpkı Netflix’te olduğu gibi Yüzüklerin Efendisi dizisinin reklamlarını da ülkemizde görebiliriz. Sonuçta kim genç Aragorn ile fotoğraf çekilmek istemez ki?

Diğer yazılarımızı okumak için:
https://fantazya.org/category/middle-earth

Bize katılın!
https://www.facebook.com/groups/yuzuklerinEfendisi

Kaynak: @TerraMediaBR

Yorumlar