Ana sayfa Middle Earth J.R.R Tolkien Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Güncellenmiş Oyuncu Kadrosu!

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Güncellenmiş Oyuncu Kadrosu!

PAYLAŞ

Çekimlerine başlanan Amazon’un en büyük yapımı olacak Yüzüklerin Efendisi dizisinin açıklanmış olan tüm oyuncu kadrosunu güncel bir şekilde yazımız da topladık!

Ema Horvath

Amerikalı oyuncu Ema Horvath Amazon’un yapımını üstlendiği Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak! Ema Horvath’ın henüz nasıl bir karakteri canlandıracağı hakkında net bir bilgi olmasa da oyuncunun kariyeri boyunca sıklıkla canlandırdığı kötü karakteler nedeniyle varsayımlarda bulunabiliyoruz.

Tom Payne

Aragorn’un gençliğini göreceğimiz hakkında bir çok söylenti vardı ve bu rol için ise Tom Payne aday oyunculardan biriydi.

Markella Kavenagh

Markella Kavenagh’ın dizi de canlandıracağı Tyra karakteri’nin ne gibi bir işlevi olduğu hakkında çok iyi bir bilgi olmasa da, kesinleşen oyunculardan biri.

WilPoulter

Dizi de oynayacağı kesinleşen oyunculardan olan Will Poulter kısa bir süre önce dizinin çekimlerinin diğer projeleri ile çakışmasından ötürü ekipten ayrılmak zorunda kaldı. Kimi takipçiler için hoşnutsuz karşılanan bir karar olsa da kimisi için mutlu edici bir haber olmuştu.

Joseph Mawle

Game of Thrones dizisinde Benjen Stark rolünde bulunan Joseph Mawle adlı İngiliz oyuncu 45 yaşında.Kendisi daha önceden Game of Thrones, Ripper Street, Birdsong gibi yapımlarda yer almıştı. Yüzüklerin Efendisi dizisine de Oren adlı kötü bir karakteri canlandırmak için katılacağı söyleniyor.

Maxim Baldry

23 yaşındaki İngiliz aktör Maxim Baldry Amazon Yüzüklerin Efendisi serisinde oyuncu kadrosuna bugün katıldı.

BONUS

Şok haberlerden biri de Ian McKellen dizi de de Gandalf’ı oynamak istediğini belirtti. Dizi bu konu hakkında açıklama yapmasa da bizi güzel bir sürpriz bekliyor olabilir. Mckellen konu hakkında yaptığı açıklama ise

Başka Gandalf mı? Henüz teklif gelmediği için ‘Evet’ cevabı vermedim. Gandalf, 7 bin yaşındaydı. Rolü tekrar oynamak için o kadar da yaşlı sayılmam.”

Kadroya eklenecek diğer isimler ise Orta Dünya ve Yüzüklerin Efendisi fanları tarafından merakla bekleniyor.

Yorumlar