Ana sayfa Middle Earth Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yazarı Sonunda Patladı!

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yazarı Sonunda Patladı!

PAYLAŞ

Amazon Prime’de yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisinin yazarı sonunda isyan etti! Glenise Mullins kendisine yollanan kasetlerden dolayı patlamış.

Amazon Prime’de yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisi için herkes geri sayımın bitmesini bekliyor. Oyuncu kadrosu açıklanan diziyle ilgili yapılan her haber izleyicileri sabırsızlandırıyor. Dizinin bütçe ve prodüksüyonuna bakılınca Amazon’un titizlikle çalıştığı görülüyor. Buna rağmen diziyle alakalı yeni haberler geliyor. Bu haberlerden birisi ise Glenise Mullins‘in haberi.

Glenise Mullins: Bana kaset yollamayı bırakın!

Dizi ve filmlerin oyuncularını seçmek için kullanılan bir kaset vardır. Bu kaset seçme kasedi olarak bilinir ve Audition Tapes basamağına geçilmeyi sağlar. Yani dizinin kadrosuna katılacak olan oyuncuların genellikle oyuncu ajansları tarafından gönderilen kasetleri inceleyerek oyuncunun yeteneğine, oyuncunun karaktere uyumuna göre seçilmesini sağlar. Bu yüzden oyuncu seçimi film, dizi veya seslendirme projeleri için önemli bir ayrıntıdır.

Yüzüklerin Efendisi yazarlarından olan Glenise Mullins, kendi sosyal medya hasabından oyuncu seçimleri ile ilgili şikayetini paylaşmış. Şikayetini Boromir karakteri olarak bildiğimiz Sean Bean’in ” one does not simlpy walk into Mordor ” repliğini de ekleyerek, gönderilen kasetlerden ne kadar şikayetçi olduğunu belirtmiş.

Glenise Millens ” @LOTRonPrime’ın oyuncu seçimi ile ilgim yok. Lütfen bana ses kaydı göndermeyin. Eminim ses kayıtları mükemmel ve siz çok yeteneklisiniz. Ve gerçekten tutkunuzu anlıyorum, ama yine de oyuncu kadrosuna dahil değilim. ” sözlerini paylaştı.

Yüzüklerin Efendisi Oyuncu Kadrosu 

Geçtiğimiz ay içerisinde dizinin oyuncu kadrosu da belli olmuştu. Serinin ilk bölümünü  Jurassic World: Fallen Kingdom’ın yönetmeni olan Juan Antonio Bayona’nın yöneteceği belli oldu. Dizinin başrol oyuncusu Game of Thrones’da Ned Stark olarak bilinen Robert Aramayo olacak.

Yorumlar