Ana sayfa Diğer Fantazya Marvel Zengin Film; Black Panther

Zengin Film; Black Panther

T’Challa bizlere o harika dünyayı, büyüleyici anı yeniden tanıttı. Ön satış biletleri ise 24 saatte tükenerek Marvel Evren’inde hoş bir ilke imza attı. 192 milyonluk bir en iyi beşinci açılısı gerçekleştirdi. Marvel listesinde ise en iyi gişe yapanlardan 2.oldu. ABD de ise 292 milyon dolarlık harika bir para geliri elde etti. 

PAYLAŞ

Zengin Film; Black Panther

Black Panther vizyonu sildi süpürdü yok etti. Eleştirmenlerce olumlu yönde onlarca eleştiri aldı ve harika bir konuma yerleşti. metascote puanı 88 ve imdb de 7.9 puan aldı ki önce ırkçı yaklaşanlar bi saldırı gerçekleştirip 1 puan verdi sonra da normal konumuna geldi. Türkiye de ilk 3 günde 462.514 kişiye ulaştı toplam 7.168.445,00 gibi güzel bir para aldı. Walt Disney ise istediğini aldı bakalım önümüzdeki aylarda neler çıkacak. Wakanda’nın kralı

Zengin Film
Marvel Studios’ BLACK PANTHER
T’Challa/Black Panther (Chadwick Boseman)
Credit: Matt Kennedy/©Marvel Studios 2018

Marvel Sinematik Evreni’nin son filmi Black Panther, gişede üçüncü haftasını da lider bitirerek 75 milyon dolar hasılat çıkarmayı başardı. Domestic office’de 411 milyon dolar hasılat yapan film dünya çapında toplamda 727 milyon dolar kazandı. Bakalım, kim bilir belki de Black Panther en çok kazanan Marvel filmi olacak.

 

Yorumlar