Ana sayfa Dizi / Film Zoo Tanıtım

Zoo Tanıtım

PAYLAŞ

Zoo (2015)

Tür: Drama-Gerilim-Bilim Kurgu IMDb: 7 Benim puanım: 7.5
 

Yediğimiz, hayvanat bahçelerinde sergilettirdiğimiz ve zevk için eziyet ettiğimiz hayvanlar bir gün insanlara karşı koymaya karar verseler neler olurdu?

Anlaşılacağı gibi dizi hayvanların insanlara saldırmaya başlamalarını konu alıyor. Saldırma deyince aklınıza iki ayaklarının üstünde savaştıkları gelmesin, aslanların uzun mesafeler arası iletişim kurması, yarasaların gündüzleri ve daha yüksekten uçma v.b gibi özellikler kazanıp insanlara karşı koyup saldırmalarını anlatıyor.
150629-news-zoo
Dizinin başrollerini bu olaylar daha gerçekleşmeden önce fark eden ve hayatını hayvanlar üstünde araştırma yapmaya adayan Profosör Ropert'in  oğlu Jackson ve en yakın arkadaşı Abraham oynuyor. Bu olaylar gerçekleşmeden önce babasının deney kayıtlarını izleyip deli olduğunu düşünen Jackson iş işden geçtikten sonra babasının araştırmalarını önemseyip geri kalanını aramaya çalışıyor. Zamanla bu gruba Fransız bir ajan, gazateci ve veteriner patalog katılıyor. Araştırmalarını başka ülkelerde de devam eden ekibimiz bakalım hayvanların sorununu bulabilecek mi?

Fragman:

 

Yorumlar